Cumhur İttifakının AK Partili Adayı Halil Pekdemir, seçim bölgesi için planlanan projelerinden birisini daha açıkladı. Bölgeyi yakından tanıyan sorun odaklı tespitler ile projelerini hazırlayan Pekdemir, şimdi de sporseverleri yakından ilgilendirecek ve sevindirecek Amatör Spor Kompleksi Projesi duyurdu.

Whatsapp Image 2024 03 20 At 13.30.19 (2)

6 MAHALLENİN ORTASINA YAPILACAK

Çal’da Bir İlki Gerçekleştirdiler, Belediye Meclisine İki Kadın Seçtiler Çal’da Bir İlki Gerçekleştirdiler, Belediye Meclisine İki Kadın Seçtiler

Pekdemir; Fatih, Anafartalar, Deliktaş, Aktepe, Cumhuriyet ve Karşıyaka Mahallelerinin bulunduğu bölgede yapılacak Amatör Sporlar Kompleksi içinde futbol sahaları, tenis kortları, basketbol, voleybol sahaları, kapalı spor salonu ve olimpik yüzme havuzu gibi daha birçok spor alanının yer alacağını söyledi.

Whatsapp Image 2024 03 20 At 13.30.19 (1)

Birçok spor dalında hizmet verecek olan komplekste ücretsiz spor kursları düzenleneceğini belirten Pekdemir, “Çok sayıda sporseverin yararlanacağı kompleks bölgenin en büyük spor tesislerinden biri olacak. Amatör Spor Kompleksi ile ilçemizde sporu tabana yaymak, yeni yeteneklerin ortaya çıkmasına zemin hazırlamak, daha çok genci sporla buluşturmak ve gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak durmalarını sağlayarak onları düzenli, bilinçli ve sağlıklı bir yaşam tarzına teşvik etmeyi amaçlıyoruz” dedi.

Whatsapp Image 2024 03 20 At 13.30.19