Cumhur İttifakı’nın samimi kişiliğiyle öne çıkan AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, saha programlarının yanı sıra sosyal medyadaki çalışmalarıyla da dikkat çekiyor. Son olarak samimi bir röportaj gerçekleştiren Pekdemir, hayatına dair merak edilen soruları cevapladı. Pekdemir’in sorulara verdiği kısa ve etkili cevaplar sosyal medyada büyük yankı buldu.

AK Parti İl Başkanı Güngör:  “Bizim İtirazımız Despot Anlayışın Ta Kendisidir” AK Parti İl Başkanı Güngör: “Bizim İtirazımız Despot Anlayışın Ta Kendisidir”

Samimi ve keyifli bir havada gerçekleşen röportajda Halil Pekdemir’e günlük yaşamı ve iş hayatı üzerine sorular soruldu. Siyaset dışında her şeyin ele alındığı röportajın en dikkat çeken kısmı ise hayatta başarılı olmaya ilişkin tanımı oldu. Pekdemir’in bu soruya yanıtı ise “Dürüst olmak, çalışkan olmak, gayretli olmak” şeklindeydi. Başkan Adayı Halil Pekdemir, keyifli röportajında en sevdiği kişinin eşi Gülseren Pekdemir, en sevdiği yemeğin eşinin yaptığı taze fasulye ve en sevdiği hayvanın köpek olduğunu da belirtti.

Kamera arkasından renkli kesitlerin de yer aldığı röportaja sosyal medyada binlerce beğeni ve yorum gelirken, video kısa süre içinde viral olarak sosyal medya gündeminde kendine yer buldu.

Editör: Haydar Buğra Tokmak