banner610

banner609

Bodrum Belediye Başkanı'ndan mahalle ziyaretleri

Muğla'ya bağlı Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, mahalle ziyaretleriyle belediye çalışmalarını denetlerken, muhtar ve vatandaşların taleplerini yerinde dinliyor.

İGF HABERLERİ 11.03.2021, 12:25
Bodrum Belediye Başkanı'ndan mahalle ziyaretleri
banner858
banner931

MUĞLA (İGFA) - Hafta sonu Muğla'nın popüler turistik ilçesi Bodrum'un Bitez Mahallesi'nde bir dizi incelemede bulunan Başkan Ahmet Aras, hafta içi de Kumbahçe Mahallesi'ni ziyaret etti.

Bitez Mahallesi'ndeki üst yapı çalışmalarına ilişkin incelemelerde bulunan Başkan Aras'a Bitez Mahalle Muhtarı Seda Özgüçlü, başkan yardımcıları, ilgili birim müdürleri ve STK temsilcileri eşlik etti. Aydem ve Telekom'un alt yapı çalışmalarını tamamladığı  cadde ve sokaklarda başlayan üst yapı çalışmalarını da yerinde gören Başkan Aras, Bitez sahilinde Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yelken merkezine dönüştürülecek alanda da incelemelerde bulunarak proje sorumlularından bilgi aldı. 

Başkan Aras, Kumbahçe Mahalle Muhtarı Nil Taşkıran'ı ziyaret ettikten sonra mahalle genelinde incelemelerde bulunurken, vatandaşlardan aydınlatma, yol, temizlik ve peyzaj çalışmaları gibi konularda gelen talepleri yerinde değerlendirip, ilgili birim müdürlerine talimat verdi.

banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir