Mardinli Enes’e Akşener'den tablet

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşeneri Mardin’in Ömerli ilçesinde yaptığı ziyaret esnasında kendisinden tablet isteyen 4.sınıf öğrencisi Enes Kaya’ya tablet, ailesine ise alışveriş kartı gönderdi.

İGF HABERLERİ 15.03.2021, 16:55
Mardinli Enes’e Akşener'den tablet
banner930

MARDİN (İGFA) - İYİ Parti Lideri Meral Akşener'in gönderdiği tableti İl Başkanı Süleyman Akar , Ömerli İlçe Başkanı Mahmut Demircan ile partililer Muhammed Enes Kaya’ya teslim etti. Hediye karşısında büyük sevinç yaşayan 4. sınıf öğrencisi Enes Kaya, Akşener’e teşekkür etti. Hayatının en güzel hediyesini aldığını belirten Kaya, "Sayın Akşener’in bana gönderdiği tablet sayesinde kardeşimle birlikte bundan sonra EBA’ya girerek derslerimi takip edeceğim" dedi. Bir tane akıllı telefon olmasından ötürü EBA'ya girmekte zorluk yaşadığını anlatan Kaya, "O telefonu da kardeşimle ortak kullanıyorduk. Ömerli ilçesine geldiği zaman bende ondan tablet istedim. Sağ olsun tablet gönderdi. Kendisine teşekkür ediyorum” dedi.

İYİ Parti Mardin İl Başkanı Süleyman Akar ise, öğrencilerin her zaman yanında olduklarını belirterek, iktidara geldiklerinde tüm bu sıkıntıların ortadan kalkacağını, her öğrencinin eşit haklara sahip olacağını öne sürdü.

Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir