banner610

banner609

Şehitler İçin Mevlid Okutuldu

Erzincan Belediyesi tarafından 12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulünün yıl dönümü dolayısıyla Milli Şair Mehmet Akif Ersoy için ve 13 Mart 1992 tarihinde Erzincan’da meydana gelen deprem felaketinde yaşamını yitiren deprem şehitleri için Mevlid okutuldu.

İGF HABERLERİ 13.03.2021, 13:04
Şehitler İçin Mevlid Okutuldu
banner858
banner931

ERZİNCAN (İGFA) - Erzincan Belediyesi tarafından 12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulünün yıl dönümü dolayısıyla Milli Şair Mehmet Akif Ersoy için ve 13 Mart 1992 tarihinde Erzincan’da meydana gelen deprem felaketinde yaşamını yitiren deprem şehitleri için mevlid okutuldu.

COVID-19 tedbirleri kapsamında Terzibaba Cami’sinde gerçekleştirilen mevlid programına Erzincan Valisi Mehmet Makas, Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, Erzincan Milletvekili Burhan Çakır, Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent, Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Salih Aksu ve vatandaşlar katıldı.

Kur'ân-ı Kerim tilavetiyle başlayan programda Mevlid-i Şerif ve ilahiler okunarak, İstiklal Savaşı Şehitleri, Milli Şair Mehmet Akif Ersoy, 13 Mart 1992 Deprem Şehitleri, Bitlis Tatvan İlçesinde meydana gelen helikopter kazasında şehit olan askerler ve tüm şehitler için dualar edildi.

banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir