banner610

banner609

Seydikemer'e yeni yatırımlar yolda

AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz'ü ziyaretinde ilçeye yapılacak projeler hakkında istişarede bulundu.

İGF HABERLERİ 11.03.2021, 12:31
Seydikemer'e yeni yatırımlar yolda
banner858
banner931

MUĞLA (İGFA)- Muğla'ya bağlı Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’ü makamında ziyaret eden AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete’ye AK Parti Seydikemer İlçe Başkanı Salih Gümüş ve yönetim kurulu üyeleri eşlik etti.İlk olarak belediyede yapılan görüşmelerde ilçede devam eden ve yapılacak olan projeler hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Belediyedeki görüşmelerin ardından yatırımları yerinde incelemek için sahaya inen Başkan Otgöz, AK Parti İl Başkanı Mete ve AK Parti Seydikemer İlçe Başkanı Gümüş, projelerin takibiyle ilgili incelemelerde bulundu. Yakup Otgöz, Karadere Plajı, Patara Köprüsü ve Seydikemer Belediyespor sahasındaki çalışmalarla ilgili bilgiler aktardı.

AK Parti'nin yatırım konusunda Seydikemer ilçesine önem verdiğini kaydeden Otgöz;  "Başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve bakanlarımıza ilçemize yapılan yatırımlara verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ederim. Seydikemer yatırımlarla gelişmeye, büyümeye devam edecek” dedi.

 

banner935
Yorumlar (0)