AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör, 31 Mart yerel seçimi öncesinde seçmenle daha hızlı buluşmak seçim işlerini tek noktadan daha kolay takip edebilmek için Güney ilçesinde oluşturulan Seçim Koordinasyon Merkezi açılışına katıldı. Açılış Güneylilerin yoğun ilgisiyle yapıldı.

Ak Parti'den CHP'ye İadei Ziyaret Ak Parti'den CHP'ye İadei Ziyaret

A W150727 02

Vatandaşların ve partililerin büyük ilgisiyle açılış töreninin yapılacağı alana gelen İl Başkanı Yücel Güngör, “İl merkezi ve ilçelerde seçmenin yoğun katılımı, büyük ilgisi, sevgisi ve desteğiyle seçim koordinasyon merkezlerimizin açılışlarına devam ediyoruz. Bizim yerel yönetimlerde ustamız 1994 yılında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı yapan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dır. Onun Denizli’de yol arkadaşları olarak bizler de Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan ile yola devam edeceğiz. Türkiye yüzyılı şehirleri için gerçek belediyecilik Ak Partili başkanlarla devam edecek” diye konuştu.

BAŞKAN ADAYLARIMIZ DESTAN YAZACAK

“31 Mart yerel seçiminde, Allah’ın izni ve seçmenin desteğiyle Cumhur ittifakımız ile birlikte sandıkları patlatacağız” diyen Güngör, “En yüksek oy potansiyeliyle yerel seçimin tartışmasız galibi Ak Parti olacak. Sürekli sahada, halkımızın içinde, seçmenle kol kola, başkan adaylarımızla birlikte, bu seçimde kazanan yine milletimiz ve ülkemiz olacak. Ak Parti belediyeciliği ile gerçek belediyecilik devam edecek. Milletimizin hizmetkârı olacak belediye başkanlarımız destan yazacak. Denizli hak ettiğini almaya devam edecek. Kazanan Güney olacak, şehrimiz olacak” şeklinde konuştu.

Editör: Orhun Çoban