Çal’da Bir İlki Gerçekleştirdiler, Belediye Meclisine İki Kadın Seçtiler Çal’da Bir İlki Gerçekleştirdiler, Belediye Meclisine İki Kadın Seçtiler

Cumhur İttifakı AK Parti Tavas Belediye Başkan Adayı Hüseyin İnamlık, seçim çalışmalarına büyük bir enerjiyle devam ediyor. Görev süresi boyunca özverili bir şekilde mahalleleri ziyaret eden Başkan adayı İnamlık, sokak sokak gezip vatandaşlarla buluşarak onların taleplerini dinliyor, yaptıkları hizmetleri ve yeni projeleri anlatıyor.

A W154656 05

NİKFER İÇİN MÜJDELERİNİ PAYLAŞTI

İnamlık ve ekibi, son olarak Nikfer Mahallesi Pazar Yeri esnafını ziyaret ederek esnafla ve vatandaşlarla kucaklaştı. Yoğun ilgi ve sevgiyle karşılanan İnamlık, sıcak diyaloglarıyla ilgi çekti. Nikfer’de sanayi sitesinin ve üst yapının yenileneceğini müjdeleyen İnamlık, “Halkımızın beklentileri doğrultusunda projelerimizi şekillendiriyoruz. Vatandaşlarımızın taleplerini dikkate alarak hayata geçireceğimiz projelerle, ilçemizi daha yaşanabilir bir yer haline getirmeyi hedefliyoruz. Nikfer Sanayi sitesi ve üst yapısı yenileme projemizle mahallemizin önemli bir talebini de çözmüş olacağız. Esnaflarımızın dün olduğu gibi bugün de her zaman yanlarındayız. Sizlerin destekleri ile Tavas'ı daha da ileriye taşıyacağız. İlçemizin  ekonomisine katkıda bulunan esnaflarımızla bir araya gelmekten büyük mutluluk duydum. Kıymetli esnaflarımızın kazançlarının bereketli olmasını diliyor, güler yüzlü ve samimi sohbetlerinden dolayı her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

A W154656 04