Denizli’nin Pamukkale Üniversitesi Hastaneleri için ambulans bağışı yapmak isteyen tekstilci İbrahim Tan ve Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kutluhan arasında protokol imzaları hastanenin acil servis bölümünde. Rektör Prof. Dr. Ahmet Kutluhan, konuya dair yaptığı konuşmada “Bugün çok mutlu olduğumuz günlerden birini yaşamaktayız. Geldiğimiz günden bugüne üniversite-şehir buluşması ve üniversite-sanayi iş birliğinin güçlenmesi için uğraştık. Denizli her zaman olduğu gibi bugün de PAÜ’ye sahip çıktı. Değerli İbrahim Tan bugün bize son derece donanımlı bir ambulans hibe etti. Kendisine, Tan ailesine çok teşekkür ediyoruz” dedi.

AW024848_02

“ÜNİVERSİTE-SANAYİ İŞBİRLİĞİNDEN MUTLUYUZ”

Emekliler Meydanlardan Haykırdı: "Açlığa, Sefalete, Çaresizliğe Hayır" Emekliler Meydanlardan Haykırdı: "Açlığa, Sefalete, Çaresizliğe Hayır"

Tan ailesi olarak PAÜ’ye tam donanımlı bir ambulans hediye ettiklerini söyleyen Tan Tekstil Yönetim Kurulu İbrahim Tan; “Diliyorum ki bu ambulans birçok hizmette bulunacaktır. Rektör hocamız göreve başladıktan sonra sıklaşan ve güçlenen üniversite-sanayi işbirliğinden mutluyuz. O yüzden üniversitemize destek için hazırız” diyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

AW024848_04

Protokol sonrasında bağışçı iş adamı İbrahim Tan, Rektör Prof. Dr. Ahmet Kutluhan, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Necip Atar, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Osman İsmail Özdel, Başhekim Prof. Dr. Murat Özban ve ilgililer bağışlanan ambulansta incelemelerde bulundular.