İYİ Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Türkay Berberoğlu, Irlıganlı Mahallesi’nde incelemelerde bulundu. Kent merkezine yakın konumda bulunan, bazı eğitim kurumlarına da ev sahipliği yapan ve nüfus artış hızı bir hayli dikkat çeken Irlıganlı Mahallesi’ne giden Berberoğlu, vatandaşların sesi oldu. Burada şikâyetleri dinleyen Berberoğlu, yolun yıllardır felç durumda olduğunu, bu yolun neden yapılmadığına ilişkin serzenişleri vatandaşlardan sıkça duyduğunu ve çok sayıda trafik kazası meydana geldiğini söyledi.

“YOLUN YAPILMASI İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ”

Ertemur’dan Pamukkale’de Üreticiye Tam Destek Ertemur’dan Pamukkale’de Üreticiye Tam Destek

İYİ Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Türkay Berberoğlu, yolun Irlıganlı için önemini bildiğini ifade etti ve “Belediye başkan adayı olarak bizim görevimiz bunu en üst mercilere kadar duyurmak. Vatandaşların çağrılarını duymalarını isteriz. Elimizden geleni yapacağız" diye konuştu.

c1c08202-128c-49dd-b6aa-43f8a1a51951

“KENDİMİZ İÇİN BİR ŞEY İSTEMİYORUZ”

Berberoğlu'nun, “Yetkililere söylemek istediğin bir şey var mı?” sorusuna mahalle sakinleri, “Tek isteğimiz bu yol. Kendimiz için bir şey istemiyoruz. Bu yoldan sadece Irlıganlı değil Kurtluca, Güzelpınar, Akdere'ye gidiş var. Bu yol yapılırsa biz mutlu oluruz” yanıtını verdi.

“YAPACAĞIZ DİYİP GİDİYORLAR, YAPILAN HİÇBİR ŞEY YOK”

Şikâyetini dile getiren bir mahalle sakini, “Yıllardır söz verilip, seçim vaadi olarak sunulup yapıymayan bir yol. Yağmur yağdığında çok daha kötü oluyor. Buradan her sene ihracat ürünü olarak 10-15 bin ton ayva, nar çıkıyor. Burası alelade bir yol değil. Yetkililer geliyor ‘yapacağız’ diyerek gidiyor. Fakat yapılan hiçbir şey yok. Gelenler sadece yama yapıyor" dedi.