İYİ Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Türkay Berberoğlu, Deliktaş Mahallesi’ne giderek vatandaşlarla bir araya geldi, esnaf ve ev ziyaretlerinde bulundu. Berberoğlu’nun hal hatır, beklentiler ve sorunlarla ilgili sorusuna vatandaşlar, “Seçildikten sonra bizi unuttular. Belediye hizmetleri yetersiz. Temizliğe önem verilmiyor. Çocukların nefes alabileceği oyun parklarında güvenlik sağlanamıyor” ifadelerini kullandı. Gençler ise sosyal ve kültürel aktivitelerin olduğu alanlar yapılmasını istedi.

3a0e4380-ad99-4825-91ac-83e421dd867d

 “YOLUN ALT TARAFI-ÜST TARAFI AYRIMINA SON VERECEĞİZ”

Pamukkale’de “yolun alt tarafı-üst tarafı” gibi bir ayrıma son vereceklerini, yolun alt tarafı olarak adlandırılan mahallelerin de kendi dönemlerinde eşit hizmetten yararlanacağının sözünü veren Berberoğlu, “Bizde cak’lı, cek’li konuşma yok. Söz veririz, yaparız. Bunun için buraya geldik. Sizleri dinliyoruz, sorunlarınızı ve isteklerinizi öğreniyoruz, söylediklerinizi tek tek not alıyoruz. Mahalleye hangi hizmetlerin gelmesi gerektiğinin, hangi hizmetlerin öncelikli olduğunun planlamasını yapacağız. Hepsini bir bütün olarak ele alacağız” dedi.

c2fbdcdc-7d9f-45b3-baec-b7437918c4a6

“SORUNLAR DAĞ GİBİ BÜYÜMÜŞ, ÇÖZÜMÜ BİZDE”

Belediyecilik hizmetlerinin verilemediğini vurgulayan Berberoğlu, “Bunu ziyaret ettiğimiz mahallelerde konuştuğumuz vatandaşlar dile getiriyor. Görüyoruz ki, Pamukkale’de sorunlar dağ gibi büyümüş ama çözümü de bizde” diye konuştu.

Denizli Protokolünün Mesajları Denizli Protokolünün Mesajları