İYİ Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Türkay Berberoğlu, 2024 ile ilgili yayımladığı mesajda, bu yıl yaşanan felaketler nedeniyle Türk milletinin acılarla kavrulduğunu, ancak birlik, beraberlik ve yardımlaşma duygularıyla yaraların sarılmaya çalışıldığını belirtti.

türkay berberoğlu2

Kahramanmaraş merkezli depremlerin resmi rakamlara göre 50 binin üzerinde kişinin hayatını kaybetmesine, 107 bin kişinin yaralanmasına, yüzbinlerce insanın evsiz kalmasına yol açtığını kaydeden Berberoğlu, yıkılan şehirlerde ekonomik kayıpların da çok büyük olduğunu vurguladı. Berberoğlu, sel felaketinin de başta istanbul olmak üzere birçok ilde yaşandığını, can ve mal kayıplarının olduğunu, sel felaketleriyle iklim değişikliğinin yaşama ne denli etki ettiğini görüldüğünü ifade etti.

türkay berberoğlu iyi parti

Kıdem Tazminatı Tavanı Belirlendi Kıdem Tazminatı Tavanı Belirlendi

“PAMUKKALE ‘İYİ’ OLACAK”

Ekonomik krizlerin de toplumun her kesimini etkilediğini dile getiren, tüm bunların geride kalmasını, 2024 ile birlikte güzelliklerin başlamasını dileyen Berberoğlu, “Pamukkale için kolları sıvayıp yola koyulduk. Planlarımız, projelerimiz Pamukkkale’ye iyilikler getirecek, güzellikler getirecek. İstediğimiz; işçisiyle, memuruyla, esnafıyla, emeklisiyle mutlu, huzurlu, güzelliklerin, iyiliklerin paylaşıldığı bir Pamukkale. 31 Mart 2024 yerel seçimiyle değişimin geleceğine inandığımız Pamukkale ‘İYİ’ olacak” dedi.