Denizli Büyükşehir 4 Farklı Branşta 19 Mayıs Turnuvası Düzenledi Denizli Büyükşehir 4 Farklı Branşta 19 Mayıs Turnuvası Düzenledi

Denizlispor, Spor Toto 1. Lig’in 31. haftasında deplasmanda karşılaştığı Tuzlaspor’a 3-0 mağlup oldu. Maçın ardından açıklamalarda bulunan Denizlispor Teknik Direktörü Kemal Kılıç, ligde kalma umutlarının kalmadığını ifade etti ve Denizlispor camiasından özür diledi.

Denizlispor Teknik Direktörü Kemal Kılıç, 3-0 mağlup oldukları Tuzlaspor maçı sonrası ligde kalma şanslarının kalmadığını söyledi.

“Sadece oyunu kaybetmedik tahmin ediyorum ki ligde kalma umutları da hemen hemen imkansıza yakın durumdayız” diyen Kılıç, “Tüm Denizlispor camiasından, taraftarlarından özür diliyorum kendim ve ekibim adına. Her ne kadar geldiğimizden bu yana 3 hafta da olsa. Büyük mücadeleye girmeye hazırlandık. Oyuncularla birlikte kötü durumdan çıkmak için mücadele ettik ama bu kadar önemli kümede kalmak istiyorsunuz müthiş mücadele ediyorsunuz bu mücadelenin sönük olmaması gerekiyordu. Çok az bölümde oyuna ortak olabiliyoruz. Oyuncularımızdan çok daha büyük fedakârlık bekliyorduk. Geçmiş olsun diyorum” dedi.