Seçimlerin ikinci turu 28 Mayıs'ta gerçekleştirilecek. İkinci tura 12 gün kala Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Twitter hesabından yeni paylaşımlar yaptı. Gençlere seslenen Kılıçdaroğlu, "Farkında mısınız? Gençliğiniz bir daha gelmeyecek. 12 günümüz var, bu karanlık tünelden çıktık çıktık…" dedi.

"DOMUZ BAĞCILAR MECLİS'E GÖNDERİLDİ"

"Domuz bağcılar yüce Meclis’e gönderildi!" diyerek tepki gösteren Kılıçdaroğlu'nun paylaşımları şöyle:

"Sevgili Gençler, ilk tur bitti. En büyük gerçek şu ki, sandıktan değişim mesajı çıkmıştır. Değişim isteyenler artık bu ülkede istemeyenlerden daha fazla. Ancak şurası da net, bu kadar ceberut bir iktidardan kurtulmak için çok daha fazla mücadele etmesi gereken taraf da biziz.

İşte İlçe İlçe Sonuçlar! Kılıçdaroğlu Denizli’de Önde Tamamladı! İşte İlçe İlçe Sonuçlar! Kılıçdaroğlu Denizli’de Önde Tamamladı!

Genç arkadaşlarımın mesajını da aldım. Başım üstüne. Onların kaygılarını gidereceğim ama onların da beni duymasını istiyorum. Öyle bir noktada ki her şey, domuz bağcılar yüce Meclis’e gönderildi! Kadınları cansız birer eşya gibi sahiplendirmek isteyenlere bütün yolları açtılar.

En büyük kazığı da gençlere attılar. Sizin hiçbir şeye yetecek paranız yok. Bir kahveyi bile düşünmek zorundasınız. Yaşama sevinciniz çalındı. Oysa gençlik kaygısızlıktır. Bunu bir gün bile yaşatmadılar size. Bizler tartışırken, onlar size karşı birleşmiş durumda. Şimdi bir bakalım, günün sonunda elimizde ne var? Dipsiz bir karanlık… Farkında mısınız? Gençliğiniz bir daha gelmeyecek. 12 günümüz var, bu karanlık tünelden çıktık çıktık…"