Sıcak havalar, konforlu ve serin bir iç mekân iklimi sağlamak isteyenlerde klima talebini artırdı. İhtiyacı karşılamak için güvenilir ve enerji verimli klimaları kullanıcıları ile buluşturan Trendyol’un verilerine göre klima satışları bir önceki aya göre yüzde 100, bir önceki yılın aynı ayına göre ise yüzde 125 artış gösterdi. En çok klima satın alan şehirler ise üç büyük ilin dışında Antalya, Muğla, Bursa oldu.

ihacomtr_2d9cc9d1-b7c3-4431-87ac-f7d1567c56bc

VANTİLATÖRLERE TALEP YÜZDE 320 ARTIŞ GÖSTERDİ

Serin ve konforlu alanlarda zaman geçirmek isteyen kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için geniş ürün yelpazesi sunan Trendyol, farklı marka ve kapasitelerde klima ve vantilatör ürünlerini müşterilerin beğenisine sunuyor. Vantilatör satışlarında geçen seneye oranla yüzde 320’lik artış yaşanırken portatif hava soğutucu satışlarında da yüzde 150’lik artış gerçekleşti.

4899768

EN ÇOK 12 BİN VE 18 BİN BTU’LUK KLİMALAR TERCİH EDİLDİ

DENİB İhracat Şampiyonu 41 Firmayı Ödüllendirdi DENİB İhracat Şampiyonu 41 Firmayı Ödüllendirdi

Trendyol, teknolojik ve fonksiyonel özellikleri bakımından her türlü mekana ve her türlü ihtiyaca yönelik klima çeşitleri sunuyor. Klima çeşitliliği açısından duvar tipi, mobil, salon tipi ve kaset tipi klima olmak üzere alternatifleriyle her alanda çözüm üretiyor. Trendyol’da en çok tercih edilen klima tipi 12 bin BTU klimalar olurken bunu 18 bin BTU klimalar takip ediyor.