Yerel seçim yaklaşırken, siyasi partiler de adaylarını belirlemeye devam ediyor. Memleket Partisi, Adana, Ankara, Bursa, Kahramanmaraş, Kayseri, Kocaeli, Manisa, Samsun, Tekirdağ, Van ile birlikte Denizli Büyükşehir belediye başkan adaylarını açıkladı. Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'nin düzenlediği basın açıklamasının ardından aday tanımında bazı büyükşehir, il ve ilçe belediye başkan adayları kamuoyu ile paylaşıldı.

Başkan Zolan, Traktör Galericileri Sitesinde Esnafla Buluştu Başkan Zolan, Traktör Galericileri Sitesinde Esnafla Buluştu

Memleket Partisi'nin aday tanıtım toplantısında açıkladığı isimler içerisinde Denizli Büyükşehir ile Acıpayam, Bekilli ve Merkezefendi belediye başkan adaylarının ismi yer aldı. Buna göre, Memleket Partisi MYK Üyesi Mustafa Çağlayan, partisinin Denizli Büyükşehir Belediye başkan adayı olurken, Acıpayam'dan esnaf Ali Sefa Tutmaz, Bekilli'den esnaf Mesut Gömceli ve Merkezefendi'den inşaat mühendisi Haydar Volkan Haytaoğlu, Memleket Partisi'nin belediye başkan adayı oldu.