Merkezefendi Belediyesi'nin Ramazan ayında geleneksel hale getirdiği farklı mahallelerde iftar sofraları kurmaya devam ediyor. Merkezefendi Belediyesi son olarak Akkonak Mahallesi’nde yaklaşık 5 bin 500 kişinin katılımıyla iftar programı düzenledi. Ramazan ayında orucunu birlikte açmak isteyen mahalleliler Merkezefendi Belediyesi’nin gönül sofrasında bir araya geldi. Kurulan gönül sofralarını dolduran binlerce kişi, ezanın okunmasıyla oruçlarını hep birlikte açtı. İftar programının ardından tasavvuf müzik dinletisi ve semazen gösterisi sahnelendi.

Merkezefendi̇ Beledi̇yesi̇ İftar Sofrasini Akkonak Mahallesi̇’nde Kurdu (9)

İftar programına Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanvekili ve Cumhuriyet Halk Partisi Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, Cumhuriyet Halk Partisi Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bülent Nuri Çavuşoğlu, Denizli Belediyesi Eski Başkanlarından Ali Marım, Cumhuriyet Halk Partisi Merkezefendi İlçe Başkanı Müjdat İlhan, meclis üyeleri ve meclis üyesi adayları, muhtarlar ve vatandaşlar katılım sağladı.

Merkezefendi̇ Beledi̇yesi̇ İftar Sofrasini Akkonak Mahallesi̇’nde Kurdu (7)

“SİZ VARSANIZ BİZİM SOFRALARIMIZ BEREKETLENİYOR”

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan,”Akkonak Mahallemizde tam 5 bin 500 kişilik bir gönül sofrası kurduk. Ramazan ayının bereketini ve maneviyatını mahallelerimizde yaşatıyoruz. Siz varsanız bizim sofralarımız bereketleniyor. Hep birlikte Ramazan ayının ruhunu güçlü bir şekilde yaşıyoruz. Sizlerin bizim yanımızda olmanız, bize ve çalışma arkadaşlarımıza güç veriyor. Tüm hemşehrilerime hayırlı ramazanlar diliyorum. Akkonak Mahallesine her geldiğimizde beni bir kızınız ve bir kardeşiniz olarak gördünüz. Her zaman destekte bulundunuz ve yanımda oldunuz. Siz değerli hemşehrilerime çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Denizli’de Şeniz Doğan Rekor Kırdı Denizli’de Şeniz Doğan Rekor Kırdı

Merkezefendi̇ Beledi̇yesi̇ İftar Sofrasini Akkonak Mahallesi̇’nde Kurdu (1)

SIRADAKİ İFTAR MEHMET AKİF ERSOY MAHALLESİ’NDE

Merkezefendi Belediyesi 27 Mart Çarşamba günü, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde Esentepe Kapalı Pazar Yeri’nde toplu iftar programını gerçekleştirecek.