Merkezefendi Belediyesi, 2024-2029 dönemini kapsayan 5 yıllık ‘Stratejik Plan’ın hazırlanması ve ön çalışmasının yapılması için hazırlıklarını sürdürüyor.

Merkezefendi Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, bu çalışmaları yaparken de yenilikçi, adil, katılımcı, ortak akılla istişareyi önemseyen, ekip ruhuyla etkin ve verimli yönetim anlayışını dikkate alındığı belirtildi.

Açıklamada, yerel yönetim hizmetleri kapsamında gerçekleştirilen birçok uygulama, proje ve yatırımlara örnek gösterilen Merkezefendi Belediyesi, performans esaslı bütçeleme sisteminin temel unsurlarından birisini oluşturan ‘Stratejik Plan’ çalışmaları kapsamında vatandaşlara yönelik bir anket yapılacağı ifade edildi.

Anket çalışmasının 2024-2029 Stratejik Plan çalışmaları çerçevesinde vatandaşların belediyeye ilişkin görüş ve önerilerinin alınması amacıyla yapıldığı belirtildi.

BELEDİYENİN GELECEĞİ BİRLİKTE ŞEKİLLENDİRİLECEK

Tank Heykeli Kaldırılıyor Tank Heykeli Kaldırılıyor

Ankete katılmak isteyen vatandaşlar, https://merkezefendi.bel.tr/vatandasanket/ adresinden ankete ulaşabiliyor. Ankette, belediye birimlerinin hizmetlerini vatandaşların değerlendirmesi için seçenekler yer alırken, Merkezefendi Belediyesi’nin geleceğini birlikte şekillendirme bilinciyle çalışmalara ortak olunması hedefleniyor.

“MERKEZEFENDİMİZİ BİRLİKTE YÖNETİYOR, FİKİRLERİNİZLE GELİŞİYORUZ”

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Merkezefendimizi birlikte yönetiyor, fikirlerinizle gelişiyoruz. 2024-2029 dönemini kapsayacak ‘Stratejik Planı’mızda, siz değerli hemşehrilerimizin görüşlerine de yer vermek için bir anket oluşturduk. Sizlerden gelecek geri bildirimler, ilçemizin geleceğinde, gelişmesinde ve büyümesinde büyük bir role sahip olacak. Sadece birkaç dakikanızı ayırarak katılacağınız anketimize vereceğiniz cevapları merakla bekliyoruz.” dedi.

Editör: Orhun Çoban