banner610

banner609

Merkezefendi Belediyesi Zafer Kupası Elo Satranç Turnuvası Düzenleniyor

Merkezefendi Belediyesi, spor etkinlikleri kapsamında turnuvalar düzenlemeye devam ediyor. Bu kapsamda 24-25 Ağustos tarihlerinde Merkezefendi Belediyesi Merkez Kütüphane’de Zafer Kupası ELO Satranç Turnuvası düzenlenecek.

Merkezefendi Belediyesi 02.08.2019, 16:00
Merkezefendi Belediyesi Zafer Kupası Elo Satranç Turnuvası Düzenleniyor
banner930
banner931

Turnuvada 8 yaş altı, 10 yaş altı, 12 yaş altı, 14 yaş altı ve Açık kategori olmak üzere toplamda beş ayrı kategori oluşturulacak. Maksimum ratinge puanı bin 300 üzeri olan sporcular ile 2004 ve üzeri doğumlu olan sporcular Açık kategorisinde yarışacaklar.  Turnuva kapsamında 25 Ağustos Pazar günü 2013 doğumlu sporcuların da katılacağı 6 yaş kategorisi satranç şenliği de düzenlenecek. 8 Yaş altı, 10 Yaş altı, 12 yaş altı ve 14 yaş altı kategorilerinde ilk üç dereceyi elde eden sporcular ile en iyi dereceyi elde eden üç kız sporcuya madalya ve hediye çantası verilecek. Açık kategorisinde ise ilk üç dereceyi elde eden sporculara bisiklet, kupa, madalya ile hediye çantası ve en iyi dereceyi elde eden üç kız sporcuya madalya ile hediye çantası verilecek. 6 yaş kategorisinde de tüm katılımcılara madalya ve hediye çantası verilecek. Merkezefendi Belediyesi Zafer Kupası ELO Satranç Turnuvası’na başvurular http://www.denizli.tsf.org.tr/ adresinden yapılıyor.

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Merkezefendi Belediyesi olarak spor faaliyetlerimize tüm hızımızla devam ediyoruz. Sporun merkezi haline gelen ilçemizde birbirinden farklı branşlarda turnuvalar düzenliyoruz. 24-25 Ağustos’da Zafer Kupası ELO Satranç Turnuvası gerçekleştireceğiz. Turnuvamıza şehir dışından da sporcularımız kayıt oluyor. Şimdiden katılım sağlayan tüm sporcularımıza başarılar diliyorum” dedi.

Zafer Kupası ELO Satranç Turnuvası’na şu ana kadar on sekizi şehir dışı olmak üzere toplamda 226 sporcu başvurdu. Turnuvaya son başvuru tarihi ise 21 Ağustos…

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir