banner609

Merkezefendi’de Pazara Kurayla Yerleşecekler

Merkezefendi Belediyesi tarafından Sevindik, Karaman, Bahçelievler, Göveçlik, İlbade, Mehmet Akif Ersoy, Yenişehir ve Merkezefendi Kapalı Pazaryerlerinde bulunan boş tezgâh ve dükkânlar kurayla kiralanacak.

Merkezefendi Belediyesi 12.10.2020, 13:14 12.10.2020, 13:27 Kahraman Kahraman
Merkezefendi’de Pazara Kurayla Yerleşecekler
banner858

Merkezefendi Belediye Encümeni tarafından alınan kararla Sevindik, Karaman, Bahçelievler, Göveçlik, İlbade, Mehmet Akif Ersoy, Yenişehir ve Merkezefendi Kapalı Pazaryerlerinde bulunan boş tezgâh ve dükkânlar kurayla kiralanacak. Kurada daha öncesinde hiç pazaryeri olmayan esnafa öncelik verilecek. Kuraya katılım için 12-30 Ekim tarihileri arasında başvuru yapılması gerekecek. Kura çekilişi ise 6 Aralık 2020 saat 15:00’da Merkezefendi Belediyesi İmar Binası Toplantı Salonunda yapılacak.

KURAYA KATILMA ŞARTLARI
Kuraya katılmak isteyenler için Denizli'de oturduğuna ilişkin Nüfus Müdürlüğünden, e-devlet uygulamasından ya da muhtarlıktan tasdikli ikametgah belgesi ve nüfus cüzdan sureti ile Nüfus Müdürlüğünden alınacak Vukuatlı nüfus kayıt örneği, kayıtlı oldukları oda kayıt belgesi ve maliye kaydını, hijyen belgesi (gıda sektöründe çalışanlar için, Merkezefendi Belediyesine herhangi bir borcu bulunmadığına dair belge, Pamukkale ve Merkezefendi Belediyesi’nden alınacak Pazaryeri Durumu belgesi gerekiyor.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
banner935
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir