Şeniz Doğan, Ekrem İmamoğlu İle Buluştu

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan ve beraberindeki heyet bir dizi ziyaret ve inceleme için İstanbul'a gitti. Başkan Doğan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundu.

Merkezefendi Belediyesi 09.02.2021, 14:30
Şeniz Doğan, Ekrem İmamoğlu İle Buluştu
banner858

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan ile beraberindeki heyet İstanbul'a gitti. Başkan Doğan ilçeye kazandırılacak yeni projeler için incelemelerde bulundu. Başkan Doğan, İstanbul ziyaretinin ilk gününde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu ziyaret etti. Başkan Doğan, çalışmalar hakkında Başkan Ekrem İmamoğlu ile fikir alışverişinde bulundu.

DENİZLİ HOROZU HEYKELİ HEDİYE ETTİ

Ziyareti sırasında İmamoğlu'na Denizli Horozu heykeli hediye eden Doğan, ilçeye kazandırılan ve yapılması planlanan projeler hakkında bilgi verdi. İkili, yeni projeler hakkında atılacak ortak adımlar konusunda mutabakata vardı. Ziyaret sonrası sosyal medya hesabından açıklama yapan Başkan Doğan, "Yıllar sonra İstanbul'a baharı getiren İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu'nu ziyaret ettik. Ekrem Başkanımızın tüm Denizlili hemşehrilerimize selamı var" dedi.

Kaynak: Denizliaktuel.com - Haber Merkezi
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir