İlçe genelindeki çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Merkezefendi Belediyesi, hayatın her alanına dokunan yeni projelerini hayata geçirmeye devam ediyor. İlçenin birçok noktasında faaliyetlerine devam eden Merkezefendi Belediyesi, 390 metrekarelik alandan oluşan Yenimahalle Taziye Evi’nin açılışını gerçekleştirilen törenle açtı.

Törene, Cumhuriyet Halk Partisi Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bülent Nuri Çavuşoğlu, Eski Denizli Belediye Başkanı Ali Marım, Cumhuriyet Halk Partisi Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur, Cumhuriyet Halk Partisi Merkezefendi İlçe Başkanı Müjdat İlhan, Merkezefendi Belediye Başkan Yardımcıları Fatma Atıcı Bakcan ile Hüdai Tirit, muhtarlar, birim müdürleri ve vatandaşlar katıldı.

Açılış konuşmalarının ardından protokol üyeleri ve vatandaşlar, Yenimahalle Taziye Evi’nin önünde kurdele keserek açılışı gerçekleştirdi.

Merkezefendi̇ Beledi̇yesi̇’nden Yeni̇mahalle’ye Tazi̇ye Evi̇ (2)

“İYİ GÜNDE VE KÖTÜ GÜNDE YAN YANA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Göreve geldiğimiz tarihten itibaren hemşehrilerimize söz verdiğimiz projeleri birer birer yerine getirmeye gayret ediyoruz. Her mahallenin ihtiyacına göre projeler ile devam ettik. İlk olarak Alpaslan Mahallemizde bir taziye evimizi inşa ettik. Biz dedik ki; en kötü gününüzde o acınızı, o taziyenizi yaşarken. Sıcakta soğukta o zorluğu çekmeyin dedik. Bende sizin taziyelerinize her zaman geliyorum. Bugün yine Yenimahalle’ye bir sözümüz vardı. İkinci taziye evimizi buraya yapacağız demiştik ve yaptık. Sizleri kötü gününüzde, acı gününüzde taziyelerinizi rahatça kabul edebilmeniz için ikinci taziye evimizi de bugün Yenimahalle’ye açıyoruz. Yeni taziye evimiz Merkezefendimize hayırlı uğurlu olsun. İyi günde ve kötü günde yan yana olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Merkezefendi̇ Beledi̇yesi̇’nden Yeni̇mahalle’ye Tazi̇ye Evi̇ (3)

Denizli’de Şeniz Doğan Rekor Kırdı Denizli’de Şeniz Doğan Rekor Kırdı

“KISA SÜREDE YAPIMI TAMAMLANAN TAZİYE EVİ HEPİMİZE HAYIRLI OLSUN”

Cumhuriyet Halk Partisi Merkezefendi İlçe Başkanı Müjdat İlhan, “Bilgi paylaştıkça çoğalır acıda paylaştıkça azalır. Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan’ın sosyal belediyecilik anlayışı ile burada tespit ettiği ihtiyaç doğrultusunda temelini atıp kısa bir sürede inşasını tamamladığı bu taziye evi hepinize hayırlı olsun. Vatandaşların acısını dostlarıyla paylaşarak azaltacağı bir sosyal yaşam alanı inşa edildi ve sizlerin hizmetine sunuldu” dedi.

Merkezefendi̇ Beledi̇yesi̇’nden Yeni̇mahalle’ye Tazi̇ye Evi̇ (8)

“BU GÜZEL ESERİ YENİMAHALLE’YE KAZANDIRAN BAŞKAN DOĞAN’A TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Cumhuriyet Halk Partisi Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur, “Bende bir belediye başkan adayı olarak Merkezefendi’ye ve Merkezefendi’nin Mahallelerine geldiğim zaman kıskanıyorum ve diyorum ki aynı zamanda da hırslanıyorum. Bu güzel eseri Yenimahalle’ye kazandırdığı için Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan’a teşekkür ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

Merkezefendi̇ Beledi̇yesi̇’nden Yeni̇mahalle’ye Tazi̇ye Evi̇ (4)

“MERKEZEFENDİ’DE SOSYAL BELEDİYECİLİK BAMBAŞKA BİR YERE ULAŞTI”

Cumhuriyet Halk Partisi Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bülent Nuri Çavuşoğlu, “Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan ile beraber Merkezefendi’nin duruşu, bakışı, dayanışması ve sosyal belediyeciliği her şekilde bambaşka bir yere ulaştı. Bu tesisi bu mahalleye kazandıran Başkanımız Şeniz Doğan’a tekrar teşekkür ediyorum” dedi.