Merkezefendi’de yerel seçimlerin güçlü adayı Ekrem Başer, mini mitingle Akkonak’ta mahalleliye seslendi. Mahalle buluşmaları kapsamında düzenlenen etkinliğe AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nihat Zeybekci ve Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan da katıldı. Mahallelinin buluşmaya olan yoğun ilgisi dikkatlerden kaçmadı.

Whatsapp Görsel 2024 03 17 Saat 16.30.14 C55Cad87

“BULUŞMAYA AZ KALDI”

Cumhur İttifakı Adayı Ekrem Başer, yaptığı konuşmada projelerini anlattı, Merkezefendi’de icraat vaktine sayılı günler kaldığına dikkat çekti. Akkonak sakinlerinden destek isteyen Başer, kendisine gösterilen yoğun ilgiye de teşekkür etti ve “Akkonak, hasret bitiyor, vakit geldi diyor. Gerçek belediyecilik ile buluşmaya çok az kaldı” diye konuştu.

Ak Partili eski başkandan Ak Partili Eski Meclis Üyesine: “Bu Milletin Yakasından Düşün” Ak Partili eski başkandan Ak Partili Eski Meclis Üyesine: “Bu Milletin Yakasından Düşün”

Konuşmanın ardından AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Zeybekci ve Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Zolan’ı yanına alan genç ve başarılı siyasetçi, “Vakti geldi” selfiesi çekti.

Whatsapp Görsel 2024 03 17 Saat 16.29.56 804F624C

Editör: Haydar Buğra Tokmak