Sosyal belediyecilik anlayışı ile birçok projeye imza atan Merkezefendi Belediyesi'nin çocukları lezzetli ve doğal sütle buluşturmak amacıyla başlattığı ‘Merkezefendi Halk Süt’ projesi, tüm hızıyla devam ediyor. Alım gücünün azaldığı ve ürün fiyatlarının arttığı dönemde hala ücretsiz olarak 2-5 yaş arasındaki Merkezefendili çocuklara ulaştırılan ‘Merkezefendi Halk Süt’ projesi ile ailelerin bütçelerine ve yerli süt üreticilerinin bütçelerine destek sağlanıyor.

MERKEZEFENDİ HALK SÜT VE HALK EKMEK İLE BULUŞTU (1)

SAĞLIKLI VE DOĞAL SÜT ÇOCUKLARA ULAŞTIRILIYOR

Sütün toptan ve perakende fiyatının sürekli arttığı zorlu şartlarda, sağlıklı ve doğal süt, planlanan program dahilinde ekipler tarafından ücretsiz bir şekilde adreslere teslim ediliyor.

MERKEZEFENDİ HALK SÜT VE HALK EKMEK İLE BULUŞTU (1)-1

EN ÇOK SÜT DAĞITAN İKİNCİ BELEDİYE

Sosyal belediyecilik anlayışı ile Türkiye genelinde adından sıkça söz ettiren Merkezefendi Belediyesi, Türkiye genelinde nüfusa oranla çocuklara en çok süt desteğinde bulunan ikinci belediye olma özelliğini de sürdürüyor.

MERKEZEFENDİ HALK SÜT VE HALK EKMEK İLE BULUŞTU (4)

20 HALK EKMEK BÜFESİ MERKEZEFENDİ’DE HİZMET VERİYOR

Merkezefendi Belediyesi, vatandaşların hem ekonomik hem de kaliteli sıcak ekmek tüketimine destek olmak amacıyla 20 ‘Merkezefendi Halk Ekmek’ büfesini hizmete açtı.Belirli periyotlar ile her geçen gün büfe sayısı artan ‘Merkezefendi Halk Ekmek’ ilçe geneline yayılıyor.

MERKEZEFENDİ HALK SÜT VE HALK EKMEK İLE BULUŞTU (5)

Denizli’de Boşanma Sayısı Azaldı Denizli’de Boşanma Sayısı Azaldı

HANE BÜTÇELERİNE DESTEK OLUYOR

Hane bütçelerine destek olması amaçlanarak kurulan ve vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gören Merkezefendi Halk Ekmek büfeleri artık 20 ayrı noktada hizmet veriyor. Merkezefendililerin hem ekonomik hem de kaliteli sıcak ekmek tüketimine katkı sağlayan büfelerde ekmek satışları, sabahın erken saatlerinde başlıyor.