Girişimci kadınlara her zaman destek olan Merkezefendi Belediyesi, çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Kadınlara ekonomik kazanç sağlamaları ve toplumda etkin rol almalarını teşvik etmek amacıyla üç yıl önce hizmete açılan Merkezefendi Kadın Kooperatifi vatandaşlar tarafından yoğun ilgi görüyor.

MERKEZEFENDİ KADIN KOOPERATİFİ’NDE KADINLAR HAYATA LEZZET KATIYOR (1)

Kooperatifte yerel ürünler ve kapsamlı yöresel gıdalar ile hazırlanmış kahvaltı, yemek, atıştırmalıklar, tatlılar ve içecekler bulunuyor. Merkezefendi Kadın Kooperatifi sayesinde kadınlar üretkenlikleri ve becerileri ile gelir elde ediyor.

MERKEZEFENDİ KADIN KOOPERATİFİ’NDE KADINLAR HAYATA LEZZET KATIYOR (2)

“KADINLARIMIZ EMEKLERİYLE YAŞAMA DEĞER KATIYOR”

Denizli’de Şeniz Doğan Rekor Kırdı Denizli’de Şeniz Doğan Rekor Kırdı

Kadınların her zaman yanlarında olduklarını belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Güçlü kadınlarımızdan oluşan Merkezefendi Belediyesi Kadın Kooperatifimizde anne mutfağı tadında ve anne eli güveniyle hizmet vermeyi sürdürüyor. Kooperatif ile kadınları çalışma hayatına dahil ederek, gelir sahibi yapmak ve ekonomik anlamda güçlenmelerine katkıda bulunuyoruz. Hemşerilerimizi birbirinden lezzetli, güzel yiyecek ve içeceklerin üretildiği Kadın Kooperatifimize bekliyorum. Merkezefendi’de kadınlarımız, emekleriyle yaşama değer katmaya devam ediyor” dedi.

MERKEZEFENDİ KADIN KOOPERATİFİ’NDE KADINLAR HAYATA LEZZET KATIYOR (4)