31 Mart Yerel Seçimleri için Cumhuriyet Halk Partisi tarafından tekrar Merkezefendi'de aday gösterilen Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışı ile seçim startını verdi.

MERKEZEFENDİ’DE SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİ AÇILDI (5)

Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışına; Cumhuriyet Halk Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bülent Nuri Çavuşoğlu, Cumhuriyet Halk Partisi Denizli İl Başkanı Ali Osman Horzum, Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur, Bozkurt Belediye Başkan Adayı Birsen Çelik, Cumhuriyet Halk Partisi Meclis Üyeleri, Muhtarlar, Cumhuriyet Halk Partisi’nden aday gösterilen Denizli ilçe belediye başkan adayları ve binlerce vatandaş katılım sağladı. Cumhuriyet Halk Partisi Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca da program yoğunluğu nedeni ile açılışa katılamadığı için bir mesaj gönderdi.

MERKEZEFENDİ’DE SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİ AÇILDI (4)

"NEREDE NE İHTİYAÇ VARSA ŞENİZ DOĞAN ORADAYDI"

Cumhuriyet Halk Partisi Denizli İl Başkanı Ali Osman Horzum, "5 yıl boyunca hiçbir ayrım yapmadan Merkezefendi'yi yöneterek güzel bir yer haline getirdi. Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan'a bu güzel çalışmaları ilçeye kazandırdığı için teşekkür ediyorum. 2019'dan 2024'e kadar sizleri ne pahasına olursa olsun yalnız bırakmayan başkanımıza tekrar teşekkür ediyorum. Sadece Denizli'de değil Merkezefendi'de değil ülkenin neresinde ihtiyaç varsa her türlü yardımı yapan başkanımız Merkezefendi'yi öyle güzelleştirdi ki, ilçemize birçok merkez kazandırdı" dedi.

MERKEZEFENDİ’DE SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİ AÇILDI (13)

"HEP BİRLİKTE GÜZEL ŞEYLER BAŞARACAĞIZ"

Cumhuriyet Halk Partisi Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bülent Nuri Çavuşoğlu, "Derman belediyecilik herkese lazım Başkanımız Şeniz Doğan, bunu tüm Türkiye'ye ve Denizli'ye çok güzel gösterdi. Şeniz Başkanımızın Seçim Koordinasyon Merkezimizin açılışını yapmaktan gerçekten büyük bir gurur duyuyoruz. Hep birlikte güzel şeyler başaracağız. Merkezefendi'de yaşattığımız bu güzelliği Denizli'nin tamamına yaşatacağız. Gençlerimizle, kadınlarımızla ve güzel dostlarımızla başaracağız. Su faturalarında yüzde 50'ye varan indirimler yapacağız" diye konuştu.

Merkezefendi Belediye Orkestrası Halk Konseri Verecek Merkezefendi Belediye Orkestrası Halk Konseri Verecek

MERKEZEFENDİ’DE SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİ AÇILDI (15)

“SİZE BİR MÜJDE VERMEK İSTİYORUM 'KAZANACAĞIZ'”

Cumhuriyet Halk Partisi Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, “Bulundukları yeri yeşillikleri ile bahçeye dönüştüren güzel insanlar. Enerjisi ve coşkusuyla bizlere büyük bir enerji veren Merkezefendili ve Denizlili hemşehrilerim, Merkezefendi'nin yarınlarına, çözümün kalbine, bu şehri, bu kenti ortak akılla, bilimle ve sanatla yönetmeye hoşgeldiniz. 31 Mart'ta sandıklara Merkezefendi'ye baharı getirmeye hazır mısınız? Size bir müjde vermek istiyorum. Kazanacağız mutlaka kazanacağız. Merkezefendi'de 5 yılda birbirinden güzel işler yaptık. 2019 yılınıda göreve geldiğimde Merkezefendi güçleşen ve gelişen yerdi. Ama birçok sorun vardı insanlar ötekileştirilmişti. Yani biz bir gül bahçesi devralmadık. Bizim en büyük projemiz hatırlarsanız sevgi, huzur ve kardeşlikti. Yine en büyük projemiz sevgi, huzur ve kardeşlik olacak sevgili yol arkadaşlarım" dedi.

MERKEZEFENDİ’DE SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİ AÇILDI (5)-1

"GÖNÜLLERE GİRDİK BİRLİK OLDUK"

Cumhuriyet Halk Partisi Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, “Benim hiç bir zaman insanların memleketi, cinsiyeti ve ırkıyla işi olmadı. Bizler aynı kaptan yemek yedik aynı yollardan yürüdük. Gönüllere girdik birlik olduk. Sevgili Denizlililer sizler dimdik arkamda olduğunuz sürece ben gönüllere girmeye devam edeceğim, iyi ki varsınız. 2019'dan itibaren göreve geldiğimiz de Cumhuriyet Halk Partimizin olmazsa olmazlarından bir tanesi hesap verebilir, şeffaf ve adil bir belediyecilik anlayışını Merkezefendi Belediyemizde sergiledik. Belediyemizin kapıları her zaman halka açıktı. Sosyal tesisler ve parklar yaptık. Bizler bu ekonomik krizde yoksul sofralara 'Merkezefendi Halk Ekmek'i getirdik. Alım günün zor olduğu bu günlerde çocuklarımız süt içsin dedik ve 2-5 yaş arası çocuklarımızı Halk Süt ile buluşturduk. Esnafa ilk desteği Merkezefendi Belediyesi olarak verdik. 7'den 77'ye o sanat ruhunu gerçekleştirdik. Kimse doğduğuna pişman olmasın dedik Denizlimize Alzheimer Merkezimizi yaptık. Şehrimize bir sürü park kazandırdık. Gençlere, 100. Yıl Gençlik ve Yaşam Merkezimiz ile onlara umut olduk. Üreticiler, hayat çok pahalı dedik çiftçilere, üreticilere ve üreten kadınlara gübre, yem ve küçük baş hayvan desteğinde bulunduk. Tekrardan ilçemizin ihtiyaçlarını gidermek için 5 yıl daha yola çıktık yol arkadaşlarım. Halkın belediyesini halka vermeye hazır mısınız. Sizlerin desteğiyle 31 Mart'ta tarih yazmaya hazır mısınız. Güzel günler, aydınlık günler sizinle olsun" ifadelerini kullandı.

Editör: Haydar Buğra Tokmak