Ekrem Başer İle Vadi Düzenlemeleri Geliyor Ekrem Başer İle Vadi Düzenlemeleri Geliyor

Mahalli İdareler Genel Seçimleri’ne sayılı günler kala Büyükşehir Belediye Başkanı ve aynı zamanda Cumhur İttifakı’nın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Zolan ile AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör, MHP Denizli Teşkilatı’nı ziyaret etti.

Ziyarette konuşan MHP İl Başkanı Mehmet Ali Yılmaz; “Biz, Cumhur İttifakı olarak Misak-i Milli ruhuyla Genel Başkanımız Devlet Bahçeli ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Türkiye’nin geleceğini inşa etmeye devam edeceğiz. ‘Türkiye Yüzyılı’nı inşa etmeyi sürdüreceğiz. Cumhur İttifakı Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Osman Zolan’a, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde başarılar diliyorum. Önce Cenab-ı Hakk’ın izni daha sonra aziz milletimizin takdir ve teveccühü ile Denizli’nin tamamında 20’de 20 hedefini gerçekleştireceğimizi biliyorum. ‘Cumhur bizim Türkiye hepimizin’ diyorum” şeklinde ifade etti.

MHP-1

“CUMHUR İTTİFAKI MENFAATE DAYALI DEĞİLDİR”

MHP’nin aday çıkardığı 4 ilçede yanlarında olacaklarını ifade eden AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör ise “Denizlimizde Cumhur İttifakı olarak MHP’li 4 ilçemizin adayını ‘Gece-gündüz’ demeden bizler de sizlerin yanında sahada kazanmak için mücadele edeceğiz. 20’de 20 hedefini Cumhur İttifakı’yla birlikte başaracağımızdan en ufak bir endişemizin olmadığını bilmenizi isteriz. Milliyetçi Hareket Partisi’nde görev alanlarla beraber hareket edeceğimizden emin olmanızı ifade etmek isterim. Bugüne kadar hep beraber olduk. Cumhur İttifakı, bir menfaate dayalı ittifak olmadığını da bugüne kadar gördük. Biz, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurmuş olduğu Türkiye Cumhuriyeti’ni dünyada en güçlü devlet olması için gece-gündüz çalışan milletin evlatlarıyız” ifadelerini kullandı.

“DENİZLİ, TÜRKİYE’DE PARMAKLA GÖSTERİLEN İLLER ARASINDA”

Göreve geldiği günden bu güne millete hizmet etmek için gece-gündüz koştuklarını ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan; “Çünkü geçmişte Denizlimizde yapılması gereken ve boş bırakılan hizmet destanlarını bugün bizimle beraber yazılması noktasında bu boşluğu doldurmak için daha çok çalışmak için gayret sarf ettik. Bizim buradaki amacımız, Denizlimizi daha ileriye ve daha güzele götürmektir. Vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak, daha konforlu, daha güzel hayat sürmelerini ve daha güzel bire şehirde yaşamalarını sağlamaları için gayret gösterdik. Bugüne kadar yaptığımız işler hepinizin malumu ve Denizlimiz nereden nereye geldi. Bunu biz, birlikte başardık. El ele, gönül gönüle verdik, gece-gündüz çalıştık ve şehrimizin güzel bir noktaya gelmesini hep beraber sağladık. Bugün Denizlimiz Türkiye’de parmakla gösterilen iller arasına girdi. Şehrimizle ne kadar gurur duysak hakkımızdır” diye konuştu.

MHP-2

“İŞİMİZ GÜCÜMÜZ, DENİZLİ”

Şu ana kadar emanet bilinciyle hareket ettiğini belirten Zolan, “Bize güvenen vatandaşlarımızın bu güvenini boşa çıkarmamak ve başını öne eğdirmemek için her işimizin en ince detayına kadar gayret sarf ettik. Bizim tek derdimiz, millete hizmet etmek. Bizim işimiz gücümüz, Denizli. Biz bugüne kadar Denizlimize sadece hizmet ettik. Başkan hiçbir şeyin peşinde koşmadık. Hem hizmet ettik, hem gönüllere dokunduk, gönüller inşa ettik. Bazı ilçelerde Büyükşehir olarak hizmet ettik ama bazı ilçeler eksik noktalar oldu. Bu dönem hedefimiz, 20’de 20 yapmaktır. Ben Denizli’nin hiçbir ilçesini, hiçbir mahallesini, hiçbir sokağını, hiçbir insanını ayırt ederek hizmet etmedim. Sınıf ayırarak hizmet etmedik. Nerede bir sıkıntı, dert ve ihtiyaç var, biz oraya koştuk. O sorunları çözme noktasında gece gündüz çaba sarf ettik. Bu ayırımı yapmadan hizmet etmeyi sürdüreceğiz. Nerede bir dert var, bir vatandaşımız sıkıntı yaşıyorsa oraya hep beraber koşacağız. El ele kol kola vereceğiz” dedi.

ADAYLAR TANITILDI

Toplantının sonunda MHP Genel Merkez tarafından adaylığı açıklana Honaz Belediye Başkan Adayı Ali Semerci, Buldan Belediye Başkan Adayı Mesut Sarıbal, Çal Belediye Başkan Adayı Fethi Akcan, Serinhisar Belediye Başkan Adayı Cemal Kobaş’ın kamuoyuna tanıtıldı.