AK Parti Denizli Milletvekili, TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji ve Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanvekili Şahin Tin, OSB kavşağında çalışmalarda sona gelindiğini duyurdu. Milletvekili Şahin Tin, “Her alanda olduğu gibi ulaşım alanında da vatandaşlarımızın sabırsızlıkla beklediği yatırımları hayata geçirmeye devam ediyoruz” dedi.

“SÜREÇLERİ YAKINDAN TAKİP EDİYORUZ”

Milletvekili Şahin Tin; “Başından sonuna kadar yakından takip ettiğimiz Organize Sanayi Bölgesindeki yapımı tamamlanan köprülü kavşak kısa bir süre önce trafiğe açılmıştı. Şimdi de köprülü kavşak üzerindeki yan yollar ve kavşak düzenlemesinde sona gelindi ve hafta sonu itibari ile trafiğe açılacak. Bölgedeki trafik akışına büyük rahatlık getiren bu önemli projemiz sanayicilerimizin, her gün sanayi bölgemizdeki işletmelerimize gidip-gelen çalışanlarımızın ve vatandaşlarımızın güvenle ulaşımına büyük katkı sağlayacak. Buradaki güzergâhları kullananlara yoğun trafiğe maruz kalmadan güvenli yolculuk yapma imkânı sağlamış oluyoruz” dedi.

Yağmur Ve Fırtınaya Dikkat! Yağmur Ve Fırtınaya Dikkat!

açıklama-1

“YATIRIMLARIMIZ SÜRÜYOR”

Geleceğin Denizli’sini bugünden daha güçlü hale getirmek için yatırımlara ara vermeden devam ettiklerini belirten Milletvekili Şahin Tin, “Geleceğin güçlü Denizli’sini hep birlikte inşa ediyoruz. Ticari hayata katkı sağlamak, sanayicimizin ve vatandaşlarımızın işini kolaylaştırmak için gerekli olan her türlü adımı atıyoruz. Uzakları kısa sürede ve güvenli seyahatlerle yakın etmeye ve bu alanda yatırım ve eserlerimizi hayata geçirmeye devam ediyoruz. Çevre yolumuzu tamamladık. Honaz tünelini hizmete aldık. Yollarımızı iyileştirmeye, onarımlarını yapmaya devam ediyoruz. Otoyol projemiz hızla ilerliyor” dedi.

thumbnail_d20haber-denizli-hal-koprulu-kavsagi-cok-yakisacak-haber

“ARTIK BEKLEMEK YOK, GÜVENLİ ULAŞIM VAR”

Milletvekili Şahin Tin; “Artık beklemek yok, güvenli ulaşım var. Bizler bu yatırımları kazandırırken vatandaşlarımızın da üzerine düşen görevler var. Lütfen kurallara uyalım. Kurallara uymak kazaları önler, hayat kurtarır, sevdiklerinize kavuşmanızı sağlar. AK Parti olarak ilk günden beri Denizli’mizde ulaşım ağımızı hızla genişletmeye, modernize etmeye, yeni yatırımlarla güçlendirmeye devam ediyoruz. Destansı işler yapmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Sadece sanayicimizin değil, bu güzergâha yolu düşen tüm vatandaşlarımızın işi kolaylaşacak. Ulaşımda kentimizi hak ettiği seviyeye taşıyacağız” dedi.