2019 yılından bu yana eğitim ve öğretime destek veren Merkezefendi Belediyesi, açtığı kreşler ile çalışan annelere de kolaylık sağlıyor. Merkezefendi Belediyesi tarafından çocukların erken dönemde gelişimlerine katkı sunmak için kreşleri hizmete açtı. Bu önemli hizmetle hem ailelere destek olunuyor hem de çocukların sağlıklı büyümeleri ve eğitimlerine başlamaları için gerekli temelleri atılıyor.

MERKEZEFENDİLİ MİNİK ÖĞRENCİLER KREŞLERDE GELECEĞE HAZIRLANIYOR (1)

KREŞLER ÇALIŞAN ANNELERE KOLAYLIK SAĞLIYOR

Merkezefendi Belediyesi, Muratdede Mahallesi'nde bulunan Merkezefendi Belediyesi Gamateks Osman Aydınlı Gündüz Bakımevi ile Sevindik Mahallesi'nde yer alan Nuran-Mesut Uzunoğlu Gündüz Çocuk Bakımevi ile çalışan annelerin yanında olmayı sürdürüyor. Bu kreşlerde eğitim gören minik öğrencilere, deneyimli öğretmenler tarafından okul öncesi eğitim verilerek gelişimlerine önemli oranda katkı sağlanıyor.

MERKEZEFENDİLİ MİNİK ÖĞRENCİLER KREŞLERDE GELECEĞE HAZIRLANIYOR (2)

Kadın Girişimcilere E-Ticaret ve Vergiler Anlatılacak Kadın Girişimcilere E-Ticaret ve Vergiler Anlatılacak

“ADİL BİR EĞİTİM İLE MUTLU BİR GELECEĞE”

Kreşlerin enerjik ve keşfetmeye istekli minikler için eğlenceli bir öğrenme ortamı sunduklarını belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Merkezefendili miniklerimizi adil bir eğitim ile mutlu bir geleceğe hazırlıyoruz. Kreşlerimizde sadece eğitim anlamında değil aynı zamanda çalışan annelere de büyük kolaylık sağlıyoruz. Anneler çocuklarını kreşlerimize güvenle emanet ederek işlerine odaklanabilecekleri bir ortam sunuyoruz. Merkezefendi Belediyesi olarak, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın sağlıklı bir şekilde büyümelerini ve eğitimlerine başlamalarını desteklemeye devam ediyoruz” diye konuştu.