Cumhur İttifakı'nın AK Partili Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer, 31 Mart Yerel Seçimleri öncesi açıkladığı projeleri, seçmen tarafından karşılık buldu. Başer’in pek çok otomobil ve motor sporu tutkununu heyecanlandıran Go Kart ve Drag Pisti Projesi, en çok konuşulan projelerden biri oldu. Kentte motospor tutkunlarının pek çoğunun bir araya geldiği Denizli  Otomobil Sporları  Derneği (DOSDER), projenin detaylarını öğrenmek beklentilerini anlatmak için haftasonu 3. Saniye Sitesinde bir araya geldi. Dernek bu toplantıya Ekrem Başer’i de davet etti.

Etkinliğine konuk olan genç siyasetçi, otomobil tutkunlarını heyecanlandıran projesi hakkında detayları anlattı, dernek üyelerinin proje ile ilgili beklentilerini dinledi.

Tavas Belediye Başkanı Tatık Makamına Oturdu Tavas Belediye Başkanı Tatık Makamına Oturdu

Whatsapp Image 2024 03 11 At 14.09.31 (1)

“MERKEZEFENDİ’DE YENİ BİR DÖNEM BAŞLATACAĞIZ”

Onlarca dernek üyesinin konuşmasını sık sık alkışlarla kestiği Başer,  “31 Mart’ta buluşmayı heyecanla bekliyoruz” diye seslendi. Başer, “Merkezefendi Go Kart ve Drag Pisti, özellikle yıllardır sokak araları ve çevre yollarında hız ve drift gibi tutkularını yaşamaya çalışan çok sayıda otomobil sporseverlerinin bu hobilerini güvenilir ve konforlu alanda gerçekleştirmelerini sağlayacak. Sizlerin destekleriyle bunu gerçekleştireceğiz. Nasıl antalya Kepez Belediyesi bunu hayata geçirdiyse, inşallah biz de göreve geldiğimizde bu projeyi hayata geçireceğiz arkadaşlar” diye konuştu.

Whatsapp Image 2024 03 11 At 14.07.41