Minik Eller Hentbol Şenliği 9. Kez Yapılacak Minik Eller Hentbol Şenliği 9. Kez Yapılacak

TFF 2. Lig Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden ve lige 4’te 4’le başlayan Nazilli Belediyespor’da başkan Süleyman Urkay istifa ettiğini açıkladı. “Nazilli Belediyespor kulübünün dışardan gelen yöneticiler tarafından yönetilmesine tepki var” diyen Urkay, “Geldiğim nokta itibariyle ben istifa etme kararı aldım” dedi. Urkay bu kararı Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan ile görüştükten sonra aldığını ifade etti.

“ŞAHİN KAYA BAŞKANLIĞINDA BİR OLUŞUM İÇİN ÇIKARIM ALDIK”

www.mansetaydin.com’un haberine göre Başkan Urkay şu ifadeleri kullandı;  “Belediyede başkan beyle görüştük. Gelinen durumu değerlendirdik. Yarım saat sohbet ettik. Orada çıkarımlarım var. Nazilli Belediyespor kulübünün dışardan gelen yöneticiler tarafından yönetilmesine tepki var. Beklentimiz Şahin Kaya başkanlığında bir oluşuma gidilmesi yönünde bir çıkarım aldık. Bursaspor maçı bitti ve kamuoyunda karamsarlık olmasın diye kimseyle paylaşmadık. En son dedik ki başkanın böyle bir çıkarımı var. Nazillispor’un geleceği adına yanlış olacak bir hareketin içinde durmam diye bir taahhüttüm var. Kamuoyu bunu istediğinde bunu tartışmam. Geldiğim nokta itibariyle ben istifa etme kararı aldım."

“BAŞKANLA HİÇBİR AKÇELİ İŞİM OLMADI”

"Başkanla hiçbir akçeli işim olmadı. Kürşat Engin Özcan ile hiçbir sıkıntım yoktur. Vergi ve SGK’ların iki taksitini ben ödedim. Teknik konular bunlar ve ödediğim dekontları gösterebilirim. Parasal hiçbir sıkıntım yoktur. Tesiste çalışanların hepsinin maaşları ödendi. Bizim yaptığımız 1 aylık bir şey çok sorgulanacak bir şey değil. Başkan bize çim bakım, otobüs, iaşe desteği verdi. Bir ilçenin kulübüne belediye başkanının destek olamaması o işin doğasına aykırı. Belediye başkanları, valiler, kaymakamlar şehrin sporuna ve sanatına destek olmalı."

Editör: Haber Merkezi