AK Parti’nin 4. Olağanüstü Büyük Kongresinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Ekonomi İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına getirilen Nihat Zeybekci, AK Parti Denizli İl Başkanlığında partililerle buluştu. Zeybekci yerel seçimler öncesi teşkilatın önemine dikkat çekerken, Cumhur İttifakı olarak Denizli'deki tüm ilçelerde destan yazacaklarını söyledi.

96367d3e-5ff0-422c-8eb6-1c67c4b1a003

"BAŞ ÜSTÜNE DEDİK VE HİZMETE KOŞTUK"

“Biz bu görevi ve kutlu davayı bir neferlik olarak gördük” diyen Zeybekci, “Allah utandırmasın, Rabbim hayırlı işlere vesile eylesin. Biz bu görevi ve kutlu davayı bir neferlik olarak gördük. Ne zaman, nerede ve hangi unvanla göreve çağrıldıysak hiç sağımıza solumuza bakmadan, acaba bile demeden baş üstüne dedik ve hizmete koştuk. 2004 yılının 21 Şubat’ında nasıl ki Denizli Belediye Başkanımız Nihat Zeybekci’dir dendiğinde büyük bir heyecan ve aşkla koştuysak, bugün çok daha fazla ve sevinçle göreve koşuyoruz. Çünkü benim ilk ve tek siyasi partim AK Parti” dedi.

6b0af623-3276-448e-aa01-94ea9a511f36

"DENİZLİ'DE HİZMET DESTANLARI YAZDIK"

Zeybekci yerel seçimlerle ilgili yaptığı konuşmasında şu ifadelere yer verdi; "2001 yılında partimizin kuruluşunda üye olduğumuz andan itibaren çalıştık ve 2004 yılında Denizli’de hizmet destanları yazdık. 'Denizli hak ettiğiniz alacak, Denizli Ege’nin vizyon şehri olacak' dedik. Az söz verdik ama bunların hiçbirini unutmadık ve sloganımız vardı; ‘Söz verip de sözünü unutanlardan hiç olmadık. Bizim yapacaklarımız başkalarının hayali bile yetişemez' dedik. Söz verdiğimiz zaman canımız pahasına olsa tutarız ve emanete ihanet etmeyiz, ettirmeyiz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan teveccühü ile şimdi gel dediler ve nereye diye sormadık. Memleketimize sahada hizmet edebilirsek ne mutlu, arkamızdan güzel sözler sözlerle anılabilirsek ne mutlu. Başka ne isteriz ki?

7c02e2d5-b9d6-4bba-b634-08a23fecb8cc

İşte Denizli CHP’den Aday Adayı Olan İsimler İşte Denizli CHP’den Aday Adayı Olan İsimler

"HER NOKTAYI MUTLAKA ALACAĞIZ"

"Teşkilat benim için yuvadır. Bunun en güzel örneğini 2004 yılında gördüm. 23-24 günlük sürede teşkilatın inanmışlığı bu şehrin sokaklarında ayakları şişercesine mücadele eden bir AK Parti teşkilatı vardı. O zafer teşkilatın zaferiydi. Sonrasında da yaptığımız seçimlerde de aldığımız sonuçlar teşkilatın destanlarıdır. Bu dönemde de yine AK Parti tüm unsurlarıyla; mahalle temsilcisinden, sandık başındaki hudut bekçilerimize kadar kritik bir dönemden geçiyoruz. Önümüzdeki mahalli seçimlerde Denizli hak ettiğini alacak. Fire vermeden, Cumhur İttifakı olarak her ilçemizde her noktayı mutlaka alacağız. Yüzde 100 başarı olmazsa kendimizi tam başarılı olarak görmeyeceğiz. Denizli’de başı dik, göğsünü gere gere, alımlı çalımlı dolaşacak tek parti ve partilililer vardır; oda AK Parti’dir”

13a1bc8e-baeb-4330-ac48-c75ea5387fbe

"ONLARDA HİZMET ETMEK VE HİZMETKAR OLMAK YOK"

"Denizli’de baştan aşağıya bakın genel hizmetleriyle başta Denizli Büyükşehir Belediyesi olmak üzere ilçelere bakın; bu hizmet destanlarına kim ne diyebilir? Her seçimde olduğu gibi hem genel hem de yerelde bizim proje destanlarımızın karşısına hiç kimse proje koymamıştır. Bazı  yerel yönetimlerde belki ümitle milletimiz bazı tercihlerde bulundular. Taş üstüne taş koydular mı? Koyamazlar. Çünkü genetikleri müsait değil. Onlarda hizmet etmek ve hizmetkar olmak yok. Onları da suçlamıyorum, yaratılışlarında yok. Bu millete hizmet etmeye talibiz.  Son dönemde muhalefetin durumunu görüyoruz."

b1e22478-7d3d-492d-a98b-18b84f56c6bc

“MİLLET SİZİN SAMİMİYETİNİZİ YÜRÜYÜŞÜNÜZDEN ANLAR”

“Denizli’de ‘Beyağaç’tan Çameli’ye, Bekilli’den Çal’a’ tüm ilçelerde destan yazacağız” diyen Zeybekci, “Arkadaşlarımızın karşısına çıkanlarını tek proje koyamadıklarını göreceğiz. Laf kalabalığı, iftira ve yalan söyleyecekler. Ben Denizli Belediye Başkanı olduğum ilk dönemimde gördüm. Niye yalan söylüyorsun? dediğim zaman, 'ben siyaset yapıyorum' derdi. Bunları görünce şok oldum. Siyaset yapmak; iftira atmak, yalan söylemek mi? Bizler hizmet edeceğiz. Yapacaklarımızı …miş gibi yapmadık. Daha önce gümbür gümbür yaptık, şimdi de yapacağız. Fire vermeyeceğiz. Fire vermek yok ve eksik kabul etmiyoruz. Önce inanacağız. 3 Kasım 2002 seçimlerinde AK Parti’nin Denizli’de oyu 22.5’di. 28 Mart 2004 seçimlerinde yüzde 51.51 aldık. Teşkilatımızla birlikte el ele verdik. Terazi önce bize bakacak. Millet sizin samimiyetinizi yürüyüşünüzden anlar. Milletimiz 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde de gereğini mutlaka yapacaktır. Allah bizleri utandırmasın” dedi.