Yağmur, kar, soğuk, sıcak demeden Denizli Et ve Süt Kurumu’nun önü her gün uzun kuyruklara sahne oluyor. Piyasadaki kasaplardan biraz daha ucuza et alabilmek için vatandaş, kuyruklara giriyor.

056 A6874

ÇORBA DAĞITTILAR

Denizli CHP Gençlik Kolları da, vatandaşın sesini duyan CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bülent Nuri Çavuşoğlu’nun talimatıyla Et Süt Kurumunun önünde, kuyrukta et almak için bekleyen vatandaşlara çorba ikram etti.

Bir kase sıcak çorbayla içi ısınan vatandaş, geçinmek için kuyruklara girmek zorunda kaldıklarını vurgulayıp, çözüm beklediklerini vurguladı.

MHP İl Başkanı Türkeş’in Ölüm Yıldönümünde Mesaj Yayınladı MHP İl Başkanı Türkeş’in Ölüm Yıldönümünde Mesaj Yayınladı

056 A6753

“YETTİ GARİ… HALK ET GELİYOR”

CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bülent Nuri Çavuşoğlu, halka buna reva görenlere sert çıkarak, “Ülke genelinde durum maalesef böyle. Evine, çocuğuna, ailesine et götürmek isteyen vatandaşı, saatlerce sıra beklemeye mahkum ettiler. Dahası reva gördüler. Biz vatandaşımıza yönelik böylesi bir tavrı kabul etmiyoruz. ‘Yeti Gari’ diyoruz. Denizli Et Süt Kurumunun önünde sıcakta, soğukta vatandaşımıza bu durumu reva görenlere ‘Yeti Gari’ diyoruz.  Denizli’de göreve geldiğimizde göreceksiniz, kuracağımız Halk Et ofisleriyle vatandaşımız hem en uygun eti sağlıklı hijyenik ortamdan alabilecek, gönül rahatlığıyla evine götürebilecek. Bu da Bülent Nuri Çavuşoğlu sözüdür. Vatandaşımız dönemimizde ‘Halk Süt, Halk Ekmek ve Halk Et ile buluşacak” dedi.