Yer Bilimci Prof. Dr. Naci Görür’den, Denizli İçin Korkutan Açıklama Yer Bilimci Prof. Dr. Naci Görür’den, Denizli İçin Korkutan Açıklama

Denizli Valisi Ömer Faruk Coşkun, 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı. Vali Coşkun mesajında şu ifadelere yer verdi; “Demokrasimizin ilk halkasını oluşturan muhtarlarımız, milletimizle devlet kurumlarımız arasında köprü vazifesi görerek önemli bir sorumluluğu üstlenmektedirler.  Kamu hizmetlerinin daha etkin ve verimli bir şekilde yerine getirilmesinde önemli bir görevi ifa eden muhtarlarımız, üstlendikleri sorumluluklarla kamu kurum ve kuruşlarımızla yakın bir işbirliği içerisinde özverili bir şekilde vatandaşlarımıza hizmet etmeye gayret etmektedirler.

Vatandaşlarımıza hizmet etme yolunda büyük bir fedakârlık örneği sergileyen muhtarlarımız çalışmalarıyla milletimizin adeta eli ayağı, gözü kulağı konumundalar. Bu duygu ve düşüncelerle, böylesine önemli bir görevi icra eden, demokrasimizin mihenk taşı, milletimizin güzide temsilcisi muhtarlarımızın “19 Ekim Muhtarlar Günü'nü” tebrik ediyor, kendilerine ve ailelerine sağlık, mutluluk ve esenlikler diliyorum”