Çevre dostu özellikleri ve düşük enerji maliyetiyle dikkat çeken elektrikli araçlar, yeni dönemin gözdesi haline geldi. Denizli sokaklarında da, yüzlerce elektrikli otomobil boy gösteriyor. Öyle ki, Denizli’de elektrikli araçlara yönelik talep giderek artıyor. Denizli Opel Bayi Otomat; etkileyen dış tasarımları, iç dizaynı, donanımlarıyla Türkiye pazarında büyük ilgi ve rağbet gören Opel'in elektrikli araç modelleri Corsa, Astra ve Mokka’nın özelliklerini gerçekleşen basın lansmanında anlatıldı. Basın mensupları test araçlarıyla deneme sürüşüne çıkarken, modelleri yakından tanıma fırsatı buldu.

Atila Çetin 2

UYGUN FİYATLARIYLA DİKKAT ÇEKİYOR

Opel’in elektrikli araçları ayrıca fiyat performansıyla da dikkat çekiyor. Başlangıç fiyatı 1 milyon 175 bin liradan başlayan araçlar, farklı donanım seçenekleriyle müşterilere sunuluyor. Denizli Opel Bayi Otomat Satış Müdürü Atila Çetin, fiyat seçenekleri sunarak her kesimden tüketiciye ulaşmayı hedeflediklerini belirtti. 

Atila Çetin 3

“DENİZLİ HALKINI BEKLİYORUZ”

Bayram Dönüşü Antalya Yolu Çile Yoluna Döndü Bayram Dönüşü Antalya Yolu Çile Yoluna Döndü

Satış Müdürü Çetin, OTOMAT’a hem deneme sürüşleri hem de detaylı bilgi almak için Denizli halkını beklediklerini belirterek, “Elektrikli araçlar, geleceğin taşımacılık sektöründe önemli bir yer tutuyor. Çevreye duyarlılık ve enerji tasarrufu sağlama konusunda büyük avantajlar sunuyorlar. Opel'in dünya standartlarına uygun kalitesi ve güvenilirliği ile Denizli halkımız,  elektrikli araç tecrübesini en iyi şekilde yaşama fırsatı elde ediyor. Corsa, Astra ve Mokka elektrikli araçlarımızın bugün basın lansmanını gerçekleştirdik. Elektrikli araç teknolojisine yönelik bilinirliği artırma ve daha sürdürülebilir bir ulaşım imkanı sunma amacıyla tanıtım etkinliğimize imza attık. Satış sonrası Denizli halkımızdan araçlarımızla ilgili olumlu birçok ger dönüş alıyoruz. Bu yeni teknolojiye uygun fiyatlarla erişim sağlanması, Denizli halkımızı daha da heyecanlandırıyor” dedi.

Atila Çetin

“ELEKTRİKLİ ARAÇ TERCİHİ ARTIYOR”

Opel'in elektrikli araçlarının çevre bilincine sahip bireyler için vazgeçilmez bir seçenek oluşturduğunu da belirten Çetin, “Otomat Satış Merkezimiz, Denizli halkımıza tüm bilgilendirme ve deneme sürüşü imkanlarını sunarken, her bütçeye uygun fiyat seçenekleriyle de memnuniyete odaklanmış durumda. Elektrikli araçlar artık otomotiv sektöründe büyük bir yer tutuyor ve enerji kaynaklarının sürdürülebilir kullanımına katkı sağlıyor. Corsa, Astra ve Mokka elektrikli modelleri, bu geleceğe yönelik önemli adımlardan birini temsil ediyor. Ülkemizde ve Denizli’mizde elektrikli araçlara yönelik tercih giderek artıyor” dedi.