Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Cumhur İttifakı Bozkurt Belediye Başkan Adayı Akif Bayar ile bir araya geldi. Bozkurt ilçesinin eğitim hayatında çok başarılı çalışmalara imza atan Başkan Adayı Bayar’ın belediye başkanlığı için de uygun bir isim olduğunu işaret eden Başkan Zolan, Bozkurt için birlikte el ele gönül gönüle çalışmaktan büyük bir mutluluk duyacağını söyledi. Denizli’nin büyükşehir olmasıyla birlikte tüm ilçelerde olduğu gibi Bozkurt’ta da birçok hizmet yaptıklarını anlatan Başkan Zolan, “Bozkurt ilçemizin her köşesine dokunduk, ilçemizin güzelliğine güzellik kattık. Yeni dönemde de inşallah Akif Bayar hocamızla Bozkurt’un tarihini, kültürünü ve doğal güzelliklerini ön plana çıkaracak, halkımızın yaşam kalitesini yükseltecek çalışmalara imza atacağız. Bozkurt inşallah gerçek belediyecilikle tanışacak” dedi.

Bozkurt Gerçek Beledi̇yeci̇li̇kle Tanişacak (1)

Başkan Çavuşoğlu Borçları Ve Tespit Ettikleri Usulsüzlük İddialarını Anlattı Başkan Çavuşoğlu Borçları Ve Tespit Ettikleri Usulsüzlük İddialarını Anlattı

“İLÇEMİZİN GELECEĞİNİ BİRLİKTE İNŞA EDECEĞİZ”

Cumhur İttifakı Bozkurt Belediye Başkan Adayı Akif Bayar ise, 35 yıllık eğitim hayatını daha da ileri taşıyarak bu kez Bozkurt halkının daha kaliteli ve konforlu bir yaşam sürmesi için çalışacağını söyledi. Başkan Zolan ile birlikte Bozkurt ilçesinin geleceğine yön verecek projeler gerçekleştireceklerini kaydeden Bayar, öncelikle kapalı pazaryeri, gençlik merkezi, sosyal ve kültürel tesisler başta olmak üzere ilçe belediyesinin sorumluluğunda olup da uzun yıllardır karşılanmayan ihtiyaçları gidereceklerini söyledi. Bayar, “İnşallah Osman Zolan Başkanımızla Bozkurt ilçemizi tepeden tırnağa yenileyip halkımızı daha kaliteli bir yaşamla buluşturacağız. Bozkurt’umuzu gerçek belediyecilikle tanıştıracağız” şeklinde konuştu.