Büyükşehir'den Denizli’ye Nefes Verecek Bir Proje Daha Büyükşehir'den Denizli’ye Nefes Verecek Bir Proje Daha

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Denizli Büyükşehir Belediye Başkanlığı Adaylığı için ismini bir kez daha açıkladığı mevcut Belediye Başkanı Osman Zolan, belediyeye gelişinde yoğun sevgi seli ile karşılandı. Partililerin, belediye çalışanlarının Çınar Meydanını doldurduğu o anlarda yağmura rağmen coşku doruktaydı.

zolan belediye karşılama (8)

Yağmur altındaki karşılamada,  “Beraber yürüdük biz bu yollarda. Beraber ıslandık yağan yağmurda’ şarkısını hep bir ağızdan söyleyen kalabalık, tezahüratlarla Osman Zolan’a tebriklerini iletti.

zolan belediye karşılama (8)

Tüm kalabalığı selamlayan Başkan Zolan, yaptığı teşekkür konuşmasında, “Yağmurlu havaya rağmen alanda bekleyen kalabalığa teşekkür eden Zolan, yaptığı konuşmada, “Denizli’mizin sorunlarını en üst seviyede çözme ve kentimizi daha ileriye taşıma noktasında sizlerle el ele ve gönül gönüle çalışarak şehrimizi bugünkü güzel hale getirdik. Bana güç verdiniz, bana en güzel yol arkadaşlığı nasıl olur onu gösterdiniz. Denizli insanımıza büyük önem verdik. Biz kimseyi ayırt etmeden hizmet ettik. Nerede ne ihtiyaç varsa oraya koştuk ve çözmeye gayret gösterdik. Tek derdimiz bu şehre hizmet etmek ve vatandaşlarımızın yüzlerini güldürmek” dedi.
zolan belediye karşılama (5)