Gerçekleşen yerel seçim sonuçlarıyla koltuğunu devreden Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, yayımladığı videoyla her kesime mesajını verdi, dileklerini iletti. Denizli’ye hizmet etmenin mutluluk ve onuru paylaşan Zolan, “Sandık sonucunu benim görevimin tamamlandığı şekilde tecelli etti. Tartışmadan, eleştirmeden, noktasına, virgülüne dokunmadan başıma taç ediyorum” dedi. Büyükşehir yarışını kazanan Bülent Nuri Çavuşoğlu'na, seçilen belediye başkanlarına da mesajını iletti.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan-11

Pazar günü gerçekleşen 31 Mart Yerel Seçimlerinde Osman Zolan, rakibi karşısında geride kaldı. Büyükşehir Belediye Başkanlığı koltuğunu devretmeye hazırlanan Başkan Osman Zolan, yayımladığı videoyla veda etti. Konuşmasında hem vatandaşlara, hem Denizli Büyükşehir Belediye Başkanlığını kazanan Bülent Nuri Çavuşoğlu’na, hem de seçimi kazanan ilçe belediye başkanlarına seslenen Osman Zolan, kullandığı dil ve dileklerle de büyük beğeni topladı.

“DENİZLİ’MİZE HİZMET ETMENİN ONURUNU YAŞIYORUM”

Denizli’ye, Denizli halkına hizmet etmenin onurunu ve mutluluğunu yaşadığını belirten Zolan, “Vermiş olduğunuz karar ve yetki ile Denizli’mizi ve sizleri birçok hizmetlerle tanıştırdık. Denizli’mizi birçok güzellikler inşa ettik. Girişleriyle, çıkışlarıyla, köprü kavşaklarıyla, parklarıyla, spor alanlarıyla, altyapısıyla, üst yapısıyla şehrimizin 616 mahallesine, her sokağına hizmet götürdük. Bugün şehrimiz; parmakla gösterilen şehirler arasında. İnşallah daha da güzele gitsin istiyoruz. Tabii ki Denizli’mize birçok eserler yaptık! Kültür merkezleri, yüzme havuzları, köprülü kavşaklar, parklar, altyapı, üstyapı, teleferik, kayak merkezi ve sayamadığım birçok proje inşa ettik. Ama bunu sadece kahramanı ben değilim. Siz bana yetki vermeseydiniz bunların hiçbirini yapamazdım. Aslında biz bu projeleri, bu işleri, bu eserleri birlikte yaptık, birlikte başardık. Denizli’mizin inşallah bahtı açık olsun. İnşallah daha güzel hizmetlerle tanışmasını temenni ediyorum” dedi.

Osman Zolan-9

“SİZDEN ALDĞIMIZ YETKİ İLE GELDİK VE YETKİYLE GİDİYORUZ”

Milletin iradesinin yansıdığı seçim sonuçlarını baş tacı ettiklerini belirten Zolan, “Bu pazar sandığa giderek iradenizi ortaya koydunuz. Demokrasinin vazgeçilmez olan seçimlerde, sandığa giderek oy kullanan tüm hemşerilerimize çok teşekkür ediyorum. Demokrasiye ve millet iradesine sahip çıkmanızdan dolayıda, tebrik ediyorum. Sandık sonucunu benim görevimin tamamlandığı şekilde tecelli etti. Bu karara ben saygı duyuyorum. Tartışmadan, eleştirmeden, noktasına, virgülüne dokunmadan başıma taç ediyorum. Sizin vermiş olduğunuz kararla geldik, sizin vermiş olduğunuz kararla da görevimiz sona eriyor. Denizli’mize ve sizlere hizmet etme şerefine ve onuruna kavuştum. İnşallah Denizli’mizin daha güzele ve daha iyiye gitmesini istiyoruz” DEDİ.

ÇAVUŞOĞLU VE SEÇİLEN İSİMLERE MESAJ VERDİ

Osman Zolan, konuşmasında başta Çavuşoğlu olamk üzere, seçimi kazanan isimlere şu mesajı verdi, “Pazar günü verilen kararla yeni seçilen belediye başkanımız Bülent Nuri Çavuşoğlu’nu, seçilen ilçe belediye başkanlarımızı, muhtarlarımızı, meclis üyelerimizi, tüm seçilenleri tebrik ediyorum. Allah’ım başarılı eylesin inşallah. İnşallah Denizli’mize güzel hizmetler yapmayı nasip eylesin. Denizli’mizin yarını bugünden daha güzel olsun” dedi.

Kabinede İki Bakan Değişti: Yeni İsimler Atandı Kabinede İki Bakan Değişti: Yeni İsimler Atandı

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan (2)-1

“DENİZLİ’DE VATANDAŞLARIMIZLA İÇ İÇE YAŞAYACAĞIZ”

Vatandaşlara seslenen Osman Zolan, “Sizlerle birlikte ben her zaman Denizli’mizin caddelerinde, sokaklarında, parkında olacağım. Denizli’mizde inşallah farklı alanlarda, mekanlarda yine bir arada olacağız. Biz aynı şehirde yaşayan ve bu şehre sevdalı olan insanlarız. İnşallah şehrimizin güzelliği, şehrimizin ilerlemesi ziyadesiyle hepimizi mutlu edecektir. Ben tekrar sizlere çok çok teşekkür ediyorum. Allah’ım sağlık sıhhat versin. İnşallah mutluluk içinde Denizli’mizin yarınları bugünümüzden daha güzel olsun. Hepiniz Allaha emanet olun” dedi.

Editör: Haydar Buğra Tokmak