CHP Genel Başkanı Özel Denizli ziyaretleri kapsamında, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Merkezefendi Belediye Başkanlığı ve Pamukkale Belediye Başkanlığı’nı ziyaret etti. Özel’in ziyaretine, Cumhuriyet Halk Partisi Denizli Milletvekilleri Gülizar Biçer Karaca ile Şeref Arpacı, CHP Denizli İl Başkanı Ali Osman Horzum, CHP Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Coşkun eşlik etti.

Chp Genel Başkanı Özel’den Başkan Çavuşoğlu’na Ziyaret (6)

İLK DURAK DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ OLDU

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu’nu ziyaret ederek, çalışmalarında başarılar diledi. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Sayın Genel Başkanım şehrimize, Denizli’mize hoş geldiniz. Sizleri burada ağırlamak bizim için büyük bir onur. Türkiye’de başlattığınız değişim yolculuğunun Denizli’de taçlanıyor olması bizim açımızdan bir keyif. Bu sürecin içinde gerek şahsıma, gerek Denizli örgütüne duymuş olduğunuz güvenden dolayı sizlere çok teşekkür ediyorum. Bizler de umarım sizleri mahcup etmemişizdir ki bu yolculuğumuzun sonunda sizleri Denizli Büyükşehir Belediyemizde ağırlıyoruz” dedi.

Chp Genel Başkanı Özel’den Başkan Çavuşoğlu’na Ziyaret (4)

“DENİZLİ İTTİFAKINA, TÜRKİYE İTTİFAKINA MİNNETTARIZ”

CHP Genel Başkanı Özgür Özel burada yaptığı konuşmada,“Dün gece Denizli’de kaldım bu sabah Cumhuriyet Halk Partisi’nin yönettiği Denizli Büyükşehir ve Merkezefendi ilçesinde uyandım, birazdan hemen yanımızda olan Pamukkale’miz var. Denizli’de 4 küçük ilçe belediyesi hariç bütün belediyeleri CHP kazandı. Bunu tek başına partiye mal etmiyoruz, Denizli ittifakı, Türkiye ittifakı kazandı. Denizli’deki uzun yıllardır mücadele eden çok sevgili sosyal demokratlar, Cumhuriyet Halk Partililer Denizli ittifakını kurdular. Her görüşten insanlarla bu ülkenin vatanına, bayrağına saygılı olan herkesle el ele, omuz omuza kazandık. Denizli ittifakına, Türkiye ittifakına minnettarız” ifadelerini kullandı.   

Konuşmaların ardından CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Denizli Büyükşehir Belediyesi Şeref Defterini imzaladı.

Chp Genel Başkani Özgür Özel’den Başkan Doğan’a Zi̇yaret (5)

CHP GENEL BAŞKANI ÖZGÜR ÖZEL’DEN BAŞKAN DOĞAN’A ZİYARET

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan’ı makamında ziyaret etti. Özel, 2019 yılından beri sosyal belediyecilik anlayışı ile çalışarak tüm Türkiye’ye örnek olan ve 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde tekrar Merkezefendi Belediye Başkanı seçilen Doğan’ı tebrik ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Chp Genel Başkani Özgür Özel’den Başkan Doğan’a Zi̇yaret (6)

“ŞENİZ DOĞAN BAŞARISIYLA İLK İŞARET FİŞEKLERİNDEN BİRİNİ YAKMIŞTIR”

CHP Genel Başkan’ı Özgür Özel, “Başkan Şeniz Doğan, 2019 yılında en önemli sürprizlerinden birini yapmış bir isimdir. 2024 seçimlerinde de adından bolca bahsettiğimiz yol arkadaşımızdır. Kendisi, kadın belediye başkanları hususunda 2019 yılında ilk işaret fişeklerinden birini yakmıştır. Cumhuriyet Halk Partisi’nde kadınların ve gençlerin önü her zaman açık olacak, hep destekleyeceğiz. Cumhuriyet Halk Partisi, Atatürk’ün emanetidir. Şeniz Doğan’ın bu seçimlerde oyunu artırmasının çok önemli olduğunu düşünüyorum. Kendisine hizmetlerinde başarılar diliyorum” diye konuştu.

“ÇOK GÜZEL BİR İVME YAKALADIK”

Başkan Doğan, “2019 yılından itibaren sosyal demokrat belediyecilik anlayışı ile çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Çok güzel bir ivme yakaladık. Merkezefendili hemşehrilerimizin takdiri ve teveccühü bizim için çok kıymetli. Hemşehrilerimiz bizim samimiyetimize inandılar. Özelikle kadınlardan ve gençlerden büyük destek görüyoruz. Kimseyi ayırmadan, tüm hemşehrilerimize ve mahallelerimize büyük bir gayretle hizmet ediyoruz. Etmeye de devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Ziyaretin sonunda Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel’e Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket takımının formasını hediye etti.

A29 I7525

CHP GENEL BAŞKANI ÖZEL, ERTEMUR’U ZİYARET ETTİ

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel, gerçekleştirdiği ziyaret kapsamında Pamukkale Belediye Başkanlığı’nı da ziyaret etti. Özel, “Ali Rıza Başkanımız, tüm belediyelerimizde olacağı gibi, temel belediyecilik hizmetlerinin en iyisini, üzerine sosyal belediyecilik ile de vatandaşlarımızın yaşadığı ekonomik sorunlar karşısında toplumumuza sahip çıkacaktır” dedi.

A29 I7290

“TARIMIN, SANAYİNİN VE TURİZMİN BİRLİKTE AYAĞA KALDIRACAĞI BİR İLÇE PAMUKKALE”

Tüm Emekli Sen : “Mevcut Maaşlarla Yaşanmaz Biz Yaşamak İstiyoruz” Tüm Emekli Sen : “Mevcut Maaşlarla Yaşanmaz Biz Yaşamak İstiyoruz”

Pamukkale Belediye Başkanlığı ziyaretinde hem belediye personeli hem de vatandaşlar tarafından yoğun ilgiyle karşılanan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel’i, Belediye Başkanı Ali Rıza Ertemur makamında ağırladı. Pamukkale Belediye Başkanı Ali Rıza Ertemur, “Sayın Genel Başkanımız Özgür Özel’i, Denizli halkımızla birlikte yürekten bir coşku ve heyecanla bekliyorduk. Türkiye’mize gelen bahar Denizli’mizde de filizlerini verdi. Ülkemizde başlayan baharın Denizli’de temsilcisi olarak bizlere ve örgütümüze güveni ve desteği için kendisine çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

A29 I7583

Pamukkale ilçesinin gerçek değerini Ali Rıza Ertemur Başkan ile kazanacağını belirten Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel, “Ali Rıza başkan milletvekilliği yaptığı dönemde de özellikle Denizli’nin Pamukkale’nin sesini mecliste duyurmuş, halkta karşılığı olan bir başkan. Çok önemli bir seçim başarısı elde etti. Tüm başkanlarımızla birlikte kendisinin başarısından çok mutluyuz. Pamukkale, Türkiye’nin kötü politikalar yüzünden geçmişteki önemine ulaşamayan Pamukkale travertenlerine de sahip bir yer. Tarımın, sanayinin ve turizmin birlikte ayağa kaldıracağı bir ilçe Pamukkale. Sayın belediye başkanımız bu öngörüye, bu vizyona sahip bir başkan. Büyükşehir belediyemizde olacağı gibi burada da temel belediyecilik hizmetlerini vererek üzerine sosyal belediyecilik ile vatandaşlarımızın yaşadığı ekonomik sorunlar karşısında toplumumuza sahip çıkacaklardır. Bunun yanında da hem turizmi hem tarımı destekleyerek burada çok önemli bir başarıyı elde edeceğimize eminim” dedi.