Denizli’nin turizmden hak ettiği payı mutlaka alacağını söyleyen İYİ Parti Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yasin Öztürk, Denizli’nin turizm potansiyelini, saklı olan güzelliklerini tanıtmak ve turizme kazandırmak için gereken her şeyi yapacaklarını belirtti.

MHP İl Başkanı Türkeş’in Ölüm Yıldönümünde Mesaj Yayınladı MHP İl Başkanı Türkeş’in Ölüm Yıldönümünde Mesaj Yayınladı

Öztürk’ten Deni̇zli̇’yi̇ Turi̇zmde Öne Çikaracak Adim (2)

Denizli’nin zenginliklerini gün yüzüne çıkarmayı hedeflediklerini ifade eden Öztürk, yöresel ürünler, tarihi ve doğal güzellikler üzerinden oluşturulacak yeni turizm rotaları sayesinde bölgesel ekonominin canlanacağına ve Denizli’nin turizmden hak ettiği payı mutlaka alacağına vurgu yaptı.

Öztürk’ten Deni̇zli̇’yi̇ Turi̇zmde Öne Çikaracak Adim (1)

Denizli’nin birçok değere ve güzelliğe ev sahipliği yaptığını hatırlatan Öztürk, “Şehrimizin her köşesi büyük bir turizm potansiyeline sahip. Bu potansiyelimizi harekete geçireceğiz. Bayramyeri ve Kaleiçi’ni de tur güzergahlarına dahil edip burada esnafımızın yüzünü güldürüp, ekonomiyi canlandıracağız. Bizim amacımız bu hareketliliği tüm Denizli’ye yaymak. İYİ Belediyecilik anlayışımızla Denizli’mizin turizmden hak ettiği payı alana kadar durmayacağız” dedi.