Pamukkale Belediyesi’nin ev sahipliğinde, Pamukkale Belediyesi Yüksel-Turan Abalıoğlu Gündüzlü Alzheimer ve Yaşlı Rehabilitasyon Merkezi’nde ‘Anneler Günü Etkinliği’ düzenlendi.

Pamukkale Belediye Başkanı Ali Rıza Ertemur’un ev sahipliğinde düzenlenen etkinliğe, Pamukkale Belediye Başkan Yardımcısı Av.Uğur Çizmecioğlu, Pamukkale Belediyesi kadın meclis üyeleri, kadın mahalle muhtarları, Engelli Meclisi üyelerinin anneleri, Alzheimer Merkezi’ne gelen anneler ile yakınları ve mahalle sakini anneler katıldı.

Ertemur’dan 23 Nisan Şenliğine davet Ertemur’dan 23 Nisan Şenliğine davet

A29 I3094

“BÜTÜN ÇOCUKLAR ANNELERİNE SARILMALI”

Başkan Ertemur, etkinlikte annelere çiçek takdim ederek, sohbet eşliğinde taleplerini sordu. “Yaşımız kaç olursa olsun annelerimizin her birimizin en büyük destekçisi olmuştur” diyen Başkan Ertemur, “Annesini kaybetmiş biri olarak bugün sizlerle beraber olmak, her birinizi bir anne olarak görmek, benim içinde çok önemli. İnanıyorum, geçmişimize baktığımızda yan yana olduğumuzda belki üzdüğümüz kırdığımız annelerimizi kaybettiğimizde değerlerini anlıyoruz. Onun için ben bütün evlatların annelerinin kıymetini yanlarındayken bilmelerini istiyorum. Bütün çocukların annelerine sarılmasını, bütün annelerinde çocuklarına öpmesini istiyorum. Anneler gününüz kutlu olsun” dedi.

A29 I3069

ANNELERE MÜZİK DİNLETİSİ

Pamukkale Belediyesi’nin düzenlediği ‘Anneler Günü Etkinliği’ne katılan anneler, Anneler Günü’nde kendilerini unutmayan Pamukkale Belediyesi’ne teşekkür ederek, bu tür etkinliklerin devamını beklediklerini belirttiler. Etkinlikte, anneler için hazırlanan müzik dinletisi büyük beğeni toplarken,  Pamukkale Belediyesi’nin ücretsiz halk oyunları kurslarına katılan kursiyerlerin gösterisi damga vurdu. Öğleden sonra gerçekleşen etkinliğe yoğun ilgi gösterenanneler gün boyunca, birbirleriyle sohbet ederek, müzik eşliğinde dans ettiler.