Pamukkale’de yaşayan vatandaşlara kültürden, sanata, el sanatlarından, spora her alanda ücretsiz kurs imkânı sunan Pamukkale Belediyesi, bu uygulamasına ara vermeden devam ediyor. 2023-2024 dönemi kış kurslarını 33 farklı alanda açan Pamukkale Belediyesi, kış kurslarına 5 farklı noktada gerçekleştiriyor.

Belediyelerin Vezneleri Hafta Sonu Hizmet Verecek Belediyelerin Vezneleri Hafta Sonu Hizmet Verecek

3-77

Boks, Karate, Platess, Cimnastik, Dart, Judo, Masa Tenisi, Okçuluk, Futbol, Tenis branşlarında kurslara özellikle gençler yoğun ilgi gösteriyor. Aktepe Sosyal Tesisleri’nde devam eden kurslardan yoğun ilgi gören branşlardan olan judo ve karate kursunda minik sporcular için kuşak töreni düzenlendi. Törene Pamukkale Belediyespor Kulübü Başkanı ve Pamukkale Belediye Başkan Yardımcısı Ayhan Soyfidan, spor eğitmenleri, sporcu miniklerin aileleri katıldı.

2-79

Judo ve karate kurslarına katılan öğrenciler öğrendiklerini ailelerine sunma imkânı buldu. Törende Judo kursuna katılan 75 sporcudan 32’si; karatede ise 108 sporcudan 24 sporcu kuşak atladı. Pamukkale Belediyesi’nin kış dönemi spor kurslarında çalışmalar aralıksız devam ediyor.