Geleneksel hale gelen etkinlikte her yıl olduğu gibi bu yıl da PAÜ İletişim Fakültesi öğrencileri hazırladıkları kampanya ve sosyal sorumluluk projeleri ile dört gün boyunca en iyi proje ödülünü kazanmak için kıyasıya yarışacak. PAÜ İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü tarafından düzenlenen “AD Project: Yaratıcı Fikirler Yarışıyor” PAÜ İletişim Fakültesi Hierapolis Konferans Salonu’nda yapılan açılış töreniyle başladı.

Resim11

“BİZİM İÇİN BÜYÜK AVANTAJ”

Açılış töreninde konuşma yapan İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Soylu, “Project etkinliğimiz yılda iki defa gerçekleştirmiş olduğumuz bir etkinlik. Bu etkinlikler, fakültemizin vermiş olduğu eğitimin ne kadar uygulamaya dayalı olduğunu göstermektedir. Hazırlanan projelerin neticesinde mezun öğrencilerimizin çok rahatlıkla kurumsal iletişim ve reklamcılık alanlarında çalışmalar yapmalarını mümkün hale getirebiliyoruz. Bunlar bizim önemli avantajlarımız” dedi.

Resim15

Prof. Dr. Akalın: “Üniversitenin en güzel yönü ürettikleridir.”

PAÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Durmuş Akalın, “Yaratıcı fikirler yarışıyor’ ismi zaten bizlerde heyecan uyandırıyor. Üniversitenin en güzel yönü ürettikleridir. Şehre ve insanlara kattıkları ve ürün olarak, sonuç olarak arkasına bıraktıklarıdır. Bu yönüyle İletişim Fakülte’miz güzel bir etkinliğe imza atıyor. Bu yöndeki çalışmaların devamını bekliyoruz. Öğrencilerimiz gerçekten şanslılar, burada teori ile pratiği birlikte görüyorlar. İyi planlanmış bir sürecin sonucunda da bu şeklide tatlı bir yarışla kendilerini gösterme, fikirlerini ve farklı yönlerini ortaya koyma fırsatı yakalamışlar, bu konuda emeği geçen tüm hocalarımıza ayrı ayrı teşekkür ederim” diye konuştu.

Resim7

SOL Parti :  “Göçmen Meselesi Üç Maddede Çözülebilir” SOL Parti : “Göçmen Meselesi Üç Maddede Çözülebilir”

18 OCAK’TA SONA ERECEK

18 Ocak Perşembe gününe kadar devam edecek olan etkinlikte, İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencileri reklam kampanyası tasarımı, internet reklamı, sosyal medya reklamı, basılı reklam, açık hava reklamı ve TV senaryosu kategorilerinde dönem boyunca hazırladıkları projeleri sunacak.  Etkinlik, aynı gün düzenlenecek olan ödül töreni ile son bulacak.

Editör: Haydar Buğra Tokmak