Cumhur İttifakının AK Partili Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, seçim kampanyasını başarıyla sürdürmeye devam ediyor. Seçim bölgesinde yaptıkları çalışmalarda tespit ettikleri eksiklikleri vatandaşlarla paylaşan ve çözüme nasıl ulaşılacağını anlatan Pekdemir, bu anlamda yeni bir projesini daha açıkladı. Pekdemir, Pamukkale Belediyesini hizmet ofisleri eliyle kırsal mahallelerde yaşayan vatandaşların ayağına kadar götürecekleri müjdesini verdi.

Whatsapp Görsel 2024 03 16 Saat 13.17.13 0005E1A9

MHP İl Başkanı Türkeş’in Ölüm Yıldönümünde Mesaj Yayınladı MHP İl Başkanı Türkeş’in Ölüm Yıldönümünde Mesaj Yayınladı

“PROJENİN ÖZNESİ YAŞLILAR”

AK Partili Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, bu projenin öznesinin yaşlı vatandaşlar olduğunu söyledi. Belediye Hizmet Ofisleri Projesi ile büyük kolaylık sunulacağını ifade eden Pekdemir, kırsal mahallelerde yaşayan vatandaşların hem belediye hizmetlerinden tam olarak yararlanabilmeleri ve hem de şehir merkezinde bulunan belediye merkez binasına gitmekte zorlanan yaşlıların belediye ile ilgili işlerini kolayca yapabilmelerini sağlanacağını vurguladı.

Whatsapp Görsel 2024 03 16 Saat 13.17.21 E372C10C

“OFİSLER EKONOMİK KALKINMAYA DA DESTEK VERECEK”

Ofislerin ekonomik kalkınmaya da büyük destek olacağını belirten Pekdemir, “Bu projesi ile sadece temel belediye hizmetleri değil aynı zamanda sektörel destek hizmetleri de verilecek. Özellikle küçük işletmeler ve çiftçiler için destek programları düzenlenecek ve bu sayede kırsal mahallelerdeki ekonomik kalkınma da desteklenecek. Sektörel destek hizmetlerinin yanı sıra, vatandaşların birçok sorununa bu ofislerde çözüm bulunacak” dedi.