31 Mart Yerel Seçimleri için tempoyu her geçen gün artıran Cumhur İttifakı’nın Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, vatandaşlarla yaptığı sohbetlerde Pamukkale’deki değişimle ilgili net ve kesin konuşuyor. Kendisine verilecek bir tek oyun dahi boşa gitmeyeceğini dile getiren Pekdemir, seçilmesi durumunda Pamukkale’deki değişimin ve hizmet kalitesinin en fazla 6 ay içinde herkes tarafından hissedileceğini ve gözle görüleceğini söyledi.

Whatsapp Görsel 2024 03 02 Saat 11.04.22 F60Ba810

“DERSİMİZİ ÇOK İYİ ÇALIŞTIK”

Yüksel Kepenek Mazbatasını Ailesiyle Birlikte Aldı Yüksel Kepenek Mazbatasını Ailesiyle Birlikte Aldı

Seçim çalışmaları kapsamındaki gezilerinde bayrağı teslim aldıktan sonra Pamukale İlçesi’nin vizyonunu değiştirecek çalışmalara ve projelere imza atacaklarını anlatan Pekdemir, bunun için derslerini çok iyi çalıştıklarını ve çalışmaya da devam ettiklerini söyledi. “Ben yerel yöneticiliğin ve belediyeciliğini içinden geliyorum” diyen Pekdemir, tek derdinin tecrübelerini vatandaşlarla paylaşarak Allah’ın ve milletinin rızasını almak olduğunun altını çizdi.

Whatsapp Görsel 2024 03 02 Saat 11.04.34 44Be2568

“BİR TEK OY BOŞA GİTMEYECEK”

Mahalle mahalle, sokak sokak dolaşıp Pamukkale için yapacaklarını tek tek anlatan Başkan Adayı Pekdemir, “Bana verilecek bir tek oy bile boşa gitmeyecek. Bundan herkes emin olsun ve içinde en küçük bir kuşku bile bulundurmasın” dedi.