Cumhur İttifakı'nın AK Partili Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, yürüttüğü seçim kampanyası kapsamında sabahın erken saatlerinde yıllardır temas halinde olduğu Denizli Büyükşehir Belediyesi Yaş Sebze ve Meyve Toptancı Halindeki esnafları ziyaret etti. Ziyaret, soğuk havaya rağmen samimi bir atmosferde gerçekleşti. Esnafların bulunduğu alanda varil içinde yakılan ateşle ısınan Pekdemir ve beraberindekiler, esnaflarla samimi görüntüler verdi.

I M G 20240314 W A0036

“ESNAFIN DERDİNDEN EN İYİ ESNAF ANLAR”

Kendisinin de bir esnaf olduğunu belirten Pekdemir, esnafa da büyük önem verdiğini söyledi. .Ziyaretlerinde “Esnafın derdini en iyi esnaf anlar” diyen Pekdemir, hal ziyaretinde ateş başında esnafların sorunlarını dinledi ve döneminde belediye tarafından çözülebilecek her türlü sorunun altından kalkılabileceğini söyledi.

I M G 20240314 W A0033

Tavas Belediye Başkanı Tatık Makamına Oturdu Tavas Belediye Başkanı Tatık Makamına Oturdu

PEKDEMİR’DEN SAMİMİ VE ÇÖZÜM ODAKLI YAKLAŞIMLAR

Esnaflığın içinden gelen ve esnafların yaşadığı sorunları çok iyi bildiğini belirten Pekdemir, ziyaretlerinde samimi ve çözüm odaklı yaklaşımı, olumlu tepkiler alıyor. Pekdemir’in sabahın erken saatlerinde başlayan, akşamın geç saatlerine kadar devam eden seçim çalışmalarındaki temposu ise seçmen gözünde pozitif yönde değerlendiriliyor.

I M G 20240314 W A0035