Cengiz Arslan Mazbatasını 3. Kez  Aldı Cengiz Arslan Mazbatasını 3. Kez  Aldı

31 Mart seçimlerine doğru geri sayım başladı. Adaylar, seçmene ulaşmak için yoğun çaba sarf ediyor hem de medya ve sosyal medya üzerinden de yüzbinlere ulaşmaya çalışıyor. Sokakta olduğu kadar sosyal medyada da kıyasıya süren rekabet, özellikle birbirinden dikkat çekici tanıtım filmleri ve kliplerle kızışıyor. İşte o çalışmalardan biri Halil Pekdemir’in sosyal medya ekibinden geldi. Cumhur İttifakı Pamukkale Belediye Başkan Adayı Hilil Pekdemir, geçtiğimiz hafta yayınlanan yeni seçim şarkısının klibinde stüdyoya geçti, Cahit Sıtkı Tarancı’nın Memleket İsterim şiirini okudu. Pekdemir’in sesinden o şiirin ilk dörtlüğü ile başlayan klip, Denizli ölçeğinde izlenme sayısı bakımından sosyal medyada rekora koştu.

BÜYÜK İLGİ ÇEKİYOR

Pamukkale ve Pekdemir’in seçim çalışmaları görüntüleriyle hazırlanan klipte, Pekdemir’in kendi sesinden okuduğu şiir kadar aday için kayda alınmış seçim şarkısı da çok tutuldu. “Güzel Pamukkalemiz için hizmete geldim. Halkımızın gönlünde taht kurmaya geldim” sözleriyle başlayan şarkı da sosyal medya kullanıcından iyi not aldı.

Whatsapp Görsel 2024 03 09 Saat 14.42.39 8C27Fe7A

“Memleket İsterim. Gök mavi, dal yeşil, tarla sarı olsun. Kuşların çiçeklerin diyarı olsun” dizelerini seslendirdiği Pekdemir’in yeni seçim şarkısının klibi, birkaç gün içinde yalnızca instagramdaki izlenme sayısı 280 bini geçti, 300 bine dayandı. Ve yine sadece instagramda 800’den fazla beğeni aldı.