Cumhur İttifakı’nın Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir’in, Aktepe’deki mahalle buluşması yüzlerce insanın katılımıyla adeta gövde gösterisine dönüştü.

Büyük ilgi, buluşmayı dev bir mitinge çevirirken, Halil Pekdemir binlerce seçmene seslendi, projelerini anlattı. Pekdemir’in Aktepe’de gerçekleştirdiği coşkulu buluşmaya AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nihat Zeybekci, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan gibi isimlerin yanı sıra AK Partili vekiller, il ve ilçe yöneticileri ile MHP kurmayları da destek verdi.

MHP İl Başkanı Türkeş’in Ölüm Yıldönümünde Mesaj Yayınladı MHP İl Başkanı Türkeş’in Ölüm Yıldönümünde Mesaj Yayınladı

I M G 20240318 W A0007

“PAMUKKALE’DE YENİ BİR DÖNEM BAŞLIYOR”

Dev buluşmada seçmene seslenen Halil Pekdemir, “Biz dersimize çalıştık. Notlarımızı aldık. Pamukkale’de yepyeni bir dönem başlıyor. Bu kardeşiniz, herkesin ulaşabildiği bir başkan olarak, belediyeyi ortak akılla yöneterek Pamukkale’nin tüm çehresini düzeltecek” diye konuştu.

I M G 20240318 W A0010

Cumhur İttifakı ortağı tarafların da seçmene seslendiği Aktepe Buluşması’ndaki coşku görülmeye değerdi. Buluşmada Ak Partili Halil Pekdemir, anlattığı tüm projelerin altına imza attığını vurgularken, “Pamukkale’de değişimi 6 ay içinde göreceksiniz. Bu da size Halil Pekdemir sözü” diye konuştu.

I M G 20240318 W A0009