Pamukkale’yi cazibe merkezi haline getireceğini yaptığı seçim çalışmalarında iddialı sözlerle dile getiren Cumhur İttifakı’nın AK Partili Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir’in, göreve geldikten sonra bölgede inşa edeceğini açıkladığı Balık Hali projesi, beğeni topluyor. Pekdemir tesiste, balık satış yerlerinin yanı sıra restoran, oyun alanı, otopark ve farklı sosyal tesis alanları bulunacağını söyledi.

Çal’da Bir İlki Gerçekleştirdiler, Belediye Meclisine İki Kadın Seçtiler Çal’da Bir İlki Gerçekleştirdiler, Belediye Meclisine İki Kadın Seçtiler

Whatsapp Image 2024 03 22 At 12.10.47 Pm

Projenin, Pamukkale'nin turistik ve ekonomik potansiyelini artıracağını belirten Pekdemir, modern mimarisiyle de dikkat çekeceğini vurgulayıp şunları söyledi; “Hijyen koşullarının hassasiyetle korunacağı tesisin restoran bölümlerinde balık pişirme yerleri de bulunacak. Ayrıca; otopark ve diğer sosyal tesisler ziyaretçilerin konforunu ve rahatlığını Balık Hali’ni sadece bir alışveriş merkezi değil aynı zamanda bir sosyal merkez haline getirecek.”