Başkan Doğan'dan Ramazan Bayramı Mesajı Başkan Doğan'dan Ramazan Bayramı Mesajı

Merkezefendi Belediyesi'nin Ramazan ayında geleneksel hale getirdiği mahalle iftarları aralıksız devam ediyor. Ramazan ayında orucunu birlikte açmak isteyen mahallelileri bir araya getiren Merkezefendi Belediyesi, iftar sofrasını bu kez de Adalet Mahallesi’nde kurdu. Kapalı Pazar Yeri ve yanında kurulan gönül sofralarını dolduran binler, ezanın okunmasıyla oruçlarını hep birlikte açtı. İftar programının ardından tasavvuf müzik dinletisi ve semazen gösterisi sahnelendi.

İftara, Cumhuriyet Halk Partisi Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bülent Nuri Çavuşoğlu, Denizli Belediyesi Eski Başkanlarından Ali Marım, meclis üyeleri ve meclis üyesi adayları, muhtarlar ve binlerce vatandaş katıldı.

Ramazanin Güzelli̇ği̇ Adalet Mahallesi̇’nde Yaşandi (8)

“SOFRALARIMIZDAN BİRLİK VE BERABERLİK EKSİK OLMASIN”

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Rahmetini, bereketini paylaştığımız bu mübarek Ramazan ayında Adalet Mahallemizde hemşerilerimizle aynı sofrada buluştuk, oruçlarımızı açtık. Allah kabul etsin. İftarımızda bize eşlik eden tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum, sofralarımızdan birlik ve beraberlik eksik olmasın” diye konuştu.

Ramazanin Güzelli̇ği̇ Adalet Mahallesi̇’nde Yaşandi (4)

SIRADAKİ İFTAR KARAHASANLI MAHALLESİ’NDE

Merkezefendi Belediyesi 19 Mart Salı günü Karahasanlı Mahallesi Hilal Cami Yanın’nda toplu iftar programını gerçekleştirecek. Ramazan ayının maneviyatının yaşanacağı programda tasavvuf müzik dinletisi ve semazen gösterisi sunulacak.